Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol van gyógytornász tanfolyam...

Hol van gyógytornász tanfolyam (szolnok és pest megyében)? Ez mennyi ideig tartana (pár hónap vagy 1-2-3 év szükség hozzá, hogy elvégezzem)?

Figyelt kérdés

Ez a terület nagyon érdekelne!Nehéz elvégezni?Elég sok kérdésem lenne e felöl!:)Egyenlőre csak érdeklődés képpen kérdezem!

19L


2009. júl. 13. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógytornász nem leszel tanfolyamon, egyetemen vagy főiskolán tanulhatsz. A gyógytornász képzés 3+2 éves és a mesterképzsben különböző ágaira szakosodhatsz.
2009. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itthon itt tanulhatsz:

Semmelweis Egyetem Egészségügyi Főiskolai Kar

Fizioterápiai Tanszék


Szegedi Tudományegyetem Egészségügyi Főiskolai Kar

Fizioterápiás Tanszék


Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

Pécsi Képzési Központ, Fizioterápiás Tanszék


Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar

Zalaegerszegi Képzési Központ Fizioterápiás Tanszék


Debreceni Tudományegyetem Egészségügyi Főiskolai Kar

Gyógytornász Szak


Miskolci Egyetem Egészségtudományi Intézete

2009. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt tudja esetleg valaki hogy esti tagozaton el lehet-e végezni a gyógytorna képzést? HA igen, hol és hány éves lenne? Előképzettség biztos számít valamit (testnevelő, személyi edző). Előre is köszönöm szépen.
2011. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyógytornász képzés csak nappali tagozaton van, nincs levelező és esti sem. Előképzettség nem számít.
2012. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!