Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki nem erzett...

Van itt olyan aki nem erzett semmifele "buborekokat"meg "pillangokat" meg belmozgasokat, hanem kesobb ugyan, de egybol rendes rugasokat erzett?

Figyelt kérdés
epp ma toltom a 20. Hetet, eddig semmifele olyat nem ereztem, mint amirol mindenki beszel, hanem elfekudtem hagyadt az agyban es a koldokom alatt kb. 3-5cm-el rendes rugasokat ereztem, persze nem olyan eros. Ez volt kb. 10perce rugott 3at 4et es azota nem mozog, mar el is bizonytalanodtam, hogy egyaltalan a baba volt e :/ jart meg valaki igy?
2012. febr. 23. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, olyan rúgásszerű meg néha olyan izomrángáshoz hasonló érzés, de ritkán, egész nap szinte semmi, este inkább, ha lefekszem hanyatt. Most 16hét3napos vagyok és még nem vagyok biztos benne, hogy őt érzem, nem tudom.
2012. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ZsZs27 ***** válasza:
Nekem 18. hétig semmi. De akkor aztán egyik nap olyat rúgott valamelyik a hasamba, hogy majdnem kiugrottam az ágyból. Apa épp simogatta a hasamat, sose felejtem el az arcát. Nekem az egyik a mellső, másik a hátsó falon volt.
2012. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!