Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan az első mozgás a babának...

Olyan az első mozgás a babának mintha korogna a gyomrom de nem vagyok éhes? Mikortól érezni ezeket a bélmozgásokat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyen volt. aztán ettem, - bár nem voltam éhes- tovább folytatódott, és rájöttem hogy ez már a buborékolása volt. kb 18 hetes voltam akkor, a 19. héten meg is nyomott belülről
2008. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyomor környékén észlelhető. 15. héten már tudtam, hogy ezek nem a beleim, mert aztismerem..neked is valami ismeretlent kell várnod.

A bélmozgásokat pedig kiskorom óta érzem.

A gyomor korgásakor levegő mozog a gyomorban, ami a köldök fölött van 2-3 ujjnyira..

a bélmozgás,ha beindul, akkor azt több helyen lehet érezni, mert csigavonalban megy körbe.

A baba pedig elvileg egy kis területen mozog nagyjából ugyanott eleinte.

2008. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem nem gyomorkorgashoz hasonlitott, hanem inkabb belmozgashoz, de mint az elottem szolo, en is tisztaban voltam, hogy nem a belem volt, mert azt mar ismerem. En is ereztem mar a 15. heten, azota egyre erosodik.
2008. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyomor környékén érezhető, hisz még a köldök vonala alatt van a méh, mikor először lehet érezni a kicsit. Én inkább bélmozgáshoz, buborékokhoz, csikizéshez tudnám hasonlítani.

Állítólag első babásoknak a 19. hét környékén jelentkezik le a baba, többedik babásoknak hamarabb.

Én a 19-20. héten tudtam elkülöníteni a baba mozgását és a bélmozgásokat.


22 hetes kismama

2008. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!