Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dóra vagy Dorka? Mi a vélemény...

Dóra vagy Dorka? Mi a véleményetek, melyik szebb-jobb egy kislánynak és majdan felnőttnek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Dóra!

Bár szerintem nagyon sok Dóra van már! De a Dórát kicsinek tudod Dorkának is becézni, míg a Dorka hát... nem túl felnőttes! :)

2012. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dóra. Ezt lehet Dorkának becézni, felnőttként pedig szerintem sokkal jobban hangzik a Dóra. Bár nekem a Dorka amúgy sem tetszik.
2012. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a Dóra, felnőttként sokkal komolyabban hangzik. De amúgy mindkettő nagyon-nagyon felkapott az elmúlt pár évben. Számomra már túlságosan gyakori név lett.
2012. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Dora!!!Bar nekem is nagyon tetszik a Dorka de tenyleg felnottnek nem annyira jo. Kulonben en is Dora vagyok es azon szemelyek egyike aki magyon szereti a nevet.:-):-):-)
2012. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A mi pici lányunkat is Dórának fogják hívni, így én arra szavazok. :-) A Dorka is tetszik, de fentebb már leírták az én véleményemet is.


35 hkm

2012. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szinten Dora vagyok, es sokan Dorkanak beceznek. En furan ereznem magam, ha pl Dorka lenne a szemelyimben :D

30/N

2012. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én Dóra vagyok de nagyon sokan Dorkának szólítanak. Ezt is, azt is szeretem és szerintem nagyon szuper a dorka felnőttként, egy igazi életvidám jellemet tükröz, élénkséget és kedvességet. Én alapból is ilyen természet vagyok és ezért is ragasztották rám a környezetem a Dorka becézést.
2012. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Dóra, mert azt lehet Dorkának becézni, tehát mindkét név megvan :) Ja, a Dorka egy felnőttnek nagyon komolytalan, mivel eredetileg becenév, és abból lett önálló név az utóbbi időben...
2012. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget! :)
2012. febr. 23. 18:34
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Komolytalan?na és!Nem kell mindenkinek komolynak lennie!Engem személy szerint borzasztóan taszítanak a túl komoly emberek!
2012. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!