Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesgondozás kötelező...

Grófházy kérdése:

Terhesgondozás kötelező állami intézményben?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni,hogy tényleg minimum 4x állami intézménybe(kórház,sztk..) kell megjelenni terhesgondozáson,hogy jogosult legyek gyesre,gyedre....??

Magánrendelésre járok


2012. febr. 23. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyszeri anyasági támogatáshoz kell 4 pecsét a nőgyógyásztól. Szerintem a magánrendelésen is ad az orvos.
2012. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csak magánon voltam,igazolta a doki,elfogadták
2012. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nincs olyan, hogy kötelező, ha igénybe akarod venni az egyszeri anyasági juttatást, akkor négy orvosi pecsét kell. Azt adhat a magándoki ugyanúgy. Én is így csináltam, semmi gond nem volt ezzel. Már a harmadikat várom, vele is csak a magándokihoz járok (védőnőhöz sem).
2012. febr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Ja és gyeshez, gyedhez semmi nem kell, semmilyen pecsét. Gyes alanyi jogon jár, a gyereked anyakönyvi kivonata meg talán az adókártyája kell hozzá (most nem emlékszem pontosan), a gyedhez meg a megfelelő idejű igazolt munkaviszony.
2012. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek végre a világos válaszokat
2012. febr. 24. 08:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Valaki árulja már el, hogy ha leírom az IGAZAT akkor miért pontoznak le????? Tényleg nem kell más, csak amit leírtam és úgy, ahogy leírtam. Akkor most miért is?
2012. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!