Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamák! Ti hol...

Nyíregyházi kismamák! Ti hol vásároltok kismamaruhákat?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami jó kis turi, ahol már találtatok?
2012. febr. 24. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annak idején a C&A- ban kifogtam egy két akciós utolsó darabot nézz szét megéri. A product helyén a turiban is találtam jó dolgokat. És ami Metropol?? mellett van az a kínai ami pont a sarkon van a lámpánál ott is láttam már.
2012. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem vettem kismama ruhákat.

Volt itthon olyan farmerom, amit annyira nem hordtam a terhesség előtt, és azt átalakítottam a varrónőmmel. azt hiszem 1200 Ft-ért csinálta.

Kivágta a cipzár részét, rakott bele egy pamut betétet (fekete) amit oldalt egy gumival kell egy gombhoz csatolni. A gumin több lyuk is van, ahogy nő a pocak lejjebb lehet venni. Szerintem nagyon vagány (igaz hosszabb pulcsival, vagy pólóval, de kényelmes)


Itthon inkább melegítő, de vettem derékmelegítőt (pamut, a kínaiból) és az jól védi a derekam, ha leülök (mert ugye lecsúszik hátul a melegítő).


Felsőket egyébként is csak a hosszítottakat hordtam. Abból volt itthon bőven. Csak téli kabátot kellett beszereznem, mert a régiek nem voltak jók a pocaktól és a réteges öltözködéstől. Valószínűleg tavaszra is vennem kell majd.

2012. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!