Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hol vesztek...

Kismamák! Ti hol vesztek kismamaruhákat magatoknak jó áron?

Figyelt kérdés

Elég magas vagyok és erős testalkatú, és olyan ruhákat szeretnék, amiket akár szülés után is lehet viselni, de nem drágák. Ha tudok weboldalt is linkeltetek! Köszi :)

Érdekelne még hasfogó, meg olyan dolgok, amikre szükség van már a terhesség elején is, de nem igazán kaphatók bababoltokban, vagy ott nagyon drágák.


2011. okt. 4. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan,a mit szülés után is lehet viselni nekem csak a tréning nadrágjaim.


A Decathlonban lehet venni Domyos márkájú melegítő nacikat, vékonyat is vastagot is, aminek magasított dereka van, és ha épp nem vagy várandós akkor úgy kell hordani, hogy visszahajtod egy kb 15 cm-es darabon, és ott vana megkötője is.


Ezeket imádom, otthonra főleg kényelmes de a vastagabb akár utcára is jó, és kényelmes.

Ezu pl jó lesz szülés után is, néhány ilyenem megvan még terhesség előtti időkből is, tehát nem iderkt mostanra vettem.


Viszont egyébként a nadrágjaim (farmer és elegáns) kismama nacik, pocakbetéttel, tehát nem tudom majd hordani ha nem leszek terhes.


Felsőket meg nem vettem külön kismamáknak valót, olyanokat hordok mint előtte is.

Egy két kivétellel amik túl rövidek lettek így.

2011. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok: azt kifelejtettem,hogy olcsó utcai nadrágot (de az kismama naci) én a Coraban vettem. De ez a Decathlonos melegítő sem drága, 3000ft körül van.


A C&A-ban sokféle nadrág van,és ha ki tudsz fogni egy-egy utolsó darabot akkor olcsó, de amúgy szerintem ott túl drágák vannak.

2011. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a kik-ben láttam szuper jókat és olcsón,megyek én is bevásárolni a jövő héten mert már nem férek a régi ruháimban.


19hkm

2011. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csakis Vaterán vásárolok kismama ruhákat, mert arra a kis időre felesleges megvennem az újat. 29hetes pocilakó anyukája.
2011. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kismama turi:

[link]

2011. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Felsoket en a tescoban szoktam. Alapbol nagy meret es magas vagyok, de ott van ram meg így terhesen is eleg nagy felso, es sokszor van akcio,multkor pl 2 felso volt 2000 ft.

2011. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fent említett Visegrádi u. turiban. Nagyon jó cuccaik vannak.
2011. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
yHuh, köszönöm a tippeket!! Nagyon jók! Mindenképp megnézem őket, de főleg a hello mamisat! :) Igaz, még csak 8 hetesek vagyunk, de már étzem, hogy nagyobb a hasam, bár sajna eddig sem voltam nádszál és nem kényelmesek az eddigi ruhák... Jólenne beszerezni egyenlőre csak pár lazábbat. KÉsőbbb meg ha igazán nagy lesz a pocak azokat a hasbővített nadrágokat. :)
2011. okt. 5. 07:02
 9/9 Atroposz ***** válasza:
Október 16-án vasárnap lesz Babaexpo Békéscsabán .
2011. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!