Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen kevesebb magzatvíz...

36 hetesen kevesebb magzatvíz és uh-on az AC érték 2 héttel kevesebb, emiatt be kell feküdnöm. Volt valaki így?

Figyelt kérdés

Mi történt aztán? A baba egészségesen született?

34 hetesen mértek kevesebb AC értéket, és a magzatvíz a normál tartomány alsó határán volt.Ma voltam dokinál, kedden kell mennem uh kontrollra, és azt mondta, hogy valószínű be kell feküdnöm.

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 24. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én feküdtem benn koraszülés veszélye miatt, és sokan voltak benn kevesebb magzatvizzel vagy méretbeli elmaradás miatt. Semmi gáz nem lesz, de aggódj. Annyi, hogy naponta csináltak nekik NST-t, nézték a magzatviz mennyiségét (uh), és asszem hetente mérték a baba méretét. Amikor már semmit nem nőtt, akkor eldöntötték, hogy meg kell-e inditani a szülést. De általában 38-39 hétig egyben voltak :)
2012. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. Megkérdezhetem,hogy mennyi az AC értéked? Én tegnap voltam 32hetes Uh-n és kis súlyúnak mérték a babám. Azonkívül minden rendben van,de így is tiszta ideg vagyok.
2012. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! 279mm, a súly 2121g; Akkor voltam 34 hetes. Neked?
2012. febr. 25. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. Nekem a 32hetesen 1447grammnak saccolták és az AC:254mm
2012. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!