Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelenthet? Tudom, hogy...

Mit jelenthet? Tudom, hogy furcsa a kérdésem!

Figyelt kérdés

30hetes kismama vagyok! És a hüvelyemnél van a csont vagy is a nemi szervemnél és nagyon szokót fájni! Mintha feszülne!!!

Nagyon félek! Tudom, hogy hülye kérdés!



2012. febr. 24. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele, a testednek hogy át kell alakulni, hogy elférjen benne egy kisbaba! A csontok feszülnek, helyezkednek! Ez járhat kellemetlen, fájdalmas érzéssel.

A terhesség utolsó harmada felé már nem ritka az ilyen jellegű fájdalom.

Ha következőre mész dokihoz, nyugodtan említsd meg neki, de addig is ne aggódj, mert általában ez egy természetes folyamat.

Görcsölő, erősen szúró, nagyon fájdalmas érzéssel viszont azonnal menj orvoshoz.

2012. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a görcsölés is bele számít? Szoktam de csak pár másod percig tart!
2012. febr. 24. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tartom a görcsölést normálisnak, ezért írtam, hogy azzal inkább fordulj dokihoz.

Amíg csak kellemetlen érzés, addig nincs gond, ha meg nagyon fáj, akkor menj dokihoz.

2012. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom a szeméremcsontra gondolsz. A babád koponyvégű fekvésben lehet, és nyomja a csontot ahogy helyezkedik, készül a szülésre. Ez teljesen normális dolog, én néha úgy érzem, hogy szétfeszül és kinyílik a csontom. Eméítsd majd meg a dokidnak de szerintem nincs semmi gond!

Boldog babavárást: 36 hetes kismama

2012. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!