Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne előbb vagy van...

Hogyan lehetne előbb vagy van esélye hogy hamarosan szülök? A Többi lent fontos

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta vannak jósló fájásaim kb 4 napja eléggé megerősödött a folyásom de semmi rozsaszínes vagy valamit teljesen átlagos folyás. A combtövem szörnyen fáj nagyon hangulatingadozásos vagyok ma pl fel tudtam volna robbanni azon hogy nem akart megfőni hús sokáig :D

Szeretnék már nagyon megszülni ma töltöttem a 38 hetet de tényleg nagyon nehéz de nem igen tudom hogy tényleg mi lenne az ami rásegítene. Megmondom őszintén félek attól h ha lennének is rendes fájások a korházban akkor is sokat kellene várni, hogy megszüljek nagyon jó lenne ha menne is a dolog akár a fájások után 1 nappal de ne napokkal meg hetekkel és benn a korházban mert itt sajnos bent tartanak még a jósló fájással is mindegy mennyi idős a kismama. HElP légyszike :))



2012. febr. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is meg volt minden tünetem, jósló fájások... 39 hetesen, aztán 41 hetesen úgy indították be a szülést:(

Sokak a lépcsőzésre esküsznek mások arra, hogy háttal kell állni pl. szekrénynek és leguggolni, felállni, úgy, hogy a hátad csúsztatod a szekrényen (remélem érthetően írtam:)

De nem jobb a babának, ha kihúzzátok a végéig?

Tudom, hogy nagyon nehéz a vége, de kitartás!!!!

2012. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kihúzom én a végéig csak sajna ha kinyílik a méhszáj előbb vagy ha erősebb jósloim lennének már befektetnének a végéig és legjobban ettől parázok ez a korház áhh szörnyű de komolyan :d
2012. febr. 25. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fektethetnek be akaratod ellenére!!!! Felnőtt ember vagy, ha a doki azt mondja, hogy befekvés, akkor te aláírod, hogy saját felelősségre hazamégy és ennyi.

Nem akarlak elkeseríteni, de a jóslók akár hetekig meglehetnek, én is így voltam. Nem kell berohanni, csak ha már elfolyt a magzatvized, vagy ha már legalább ötperces, rendszeres fájásaid vannak. Addig csüccs otthon.

Kitartás, tudom, hogy a vége a legnehezebb, de gondolj bele, már legrosszabb esetben is csak pár hét van hátra, azt ki lehet bírni!

2012. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milett azota,kérdező?
2021. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!