Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocak kérdés! (köldök? )

Pocak kérdés! (köldök? )

Figyelt kérdés
Elég mély köldököm van ami szép nagy "krátert" vág a hasamba. Már növöget a pocakom, de a köldököm miatt még nem gömbölyű inkább szögletes. Akinek hasonló van mikor kezdett ténylegesen gömbölyödni a pocak, ill. mikor kezd kifordulni a köldök?
2012. febr. 26. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy a köldököm, szép:) most vagyok a 38.hétben és még most is belefér az ujjam de már csak egy picit:)az első terhességemnél sem fordult ki, és most sem fog, és ennek én nagyon is örülök.
2012. febr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, az én köldököm már nagyon kinn van, pedig előtte nekem is elveszett benne az ujjam! Bár mások szerint nagyon nagy pocim van, ahhoz képest, h 20 hetes vok!
2012. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Babi0906 ***** válasza:
Nekem is mindenki azt mondja nagy a pocakom, de a köldököm még a helyén van, nem fordult ki, pedig azt olvastam, ha kiakarna fordulni már úgy lenne. Nem tudom, mert első baba :D 27+5 hkm
2012. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most leszek 37 hetes, és nekem ugyanaz van mint amit az első válaszoló irt. Nekem is mély köldököm van és nem fordult ki teljesen...egy picit belefér az ujjam vége:)

Boldog babavárást:)

2012. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha nem fordul ki mikortól lesz (kb) szép gömbölyű? vagy ilyen fura alakja lesz végig?
2012. febr. 26. 10:31
 6/9 Babi0906 ***** válasza:

Miért nem raksz fel képet? Akkor lehetne látni milyen. Egyébként mennyi idős vagy? Nekem az eleje óta látszott a terhességem,mindig gömbölyű volt a hasam, de most már tényleg olyan, mint egy szép nagy görögdinnye :) 27+5 hkm

(A nagy áttörés kerekedésben a 20. hét után volt)

2012. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


16 hetes vagyok, lapos hassal kezdtem, +1kg van rajtam.

2012. febr. 26. 10:47
 8/9 Babi0906 ***** válasza:
Szerintem egész gömbölyű a hasad. Azt tudjátok már, hogy fiú vagy lány? Én lányra szavazok :D De egyébként ez teljesen alkati kérdés, viszont én simán megmondanám rólad, hogy terhes vagy. Ahogy írtam szerintem a 20. hét után látszik csak igazán,legalább is nálam így volt.
2012. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk még, de mindenki azt mondja a környezetemben hogy lány lesz, egyedül én érzem úgy hogy fiú :) készülünk 4Dre a kötelező uh előtt, remélem akkor majd kiderül.
2012. febr. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!