Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 naposan hasi ultrahanggal...

6+1 naposan hasi ultrahanggal "csak" 14mm-es petezsák látszódott. Szívhan még nem. Normális ez?

Figyelt kérdés
és csak a 12 hetesre hívtak legközelebb

2012. febr. 26. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az tök normális hogy nem volt szívhang, én is épp ilyenkor voltam. De az már kicsit fura hogy most másfél hónapig rád se akarnak nézni.
2012. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét múlva elmennék másik Dokihoz! És ha ne adj Isten nincs egy hét múlva szívhang, amikor már kéne lennie?! Így mivel mész el a védőnőhöz? Vérvétel?
2012. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

5+5 hetesen nekem is csak 8 mm-es petezsák volt, benne semmi. Úgyhogy ez normális.

De az nem hogy nem kell visszamenned mondjuk 1-2 hét múlvára. Én 8+3 hetesen voltam legközelebb, akkor tudtuk meg hogy ketten vannak abban a petezsákban.

Szóval szerintem menj el egy jó hét múlva egy másik dokihoz, akkor már kell lennie szívhangnak.

2012. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális. 6 hetesen nekem is csak a petezsák látszódott, és valaki szívhang nélkül sejthető volt benne. 1 hét múlva már zakatolt a szíve a 11mm-es manónak. Akkor már petezsákot nem ismértek...

1 hét múlva újra doki szerintem is!

2012. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!


én is 6.hetes vagyok, a petezsák 5 mm és van szívhangja...

Menj szerintem máshoz is.

2012. febr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen se babát se szikhólyagot nem láttak és persze szívhangot se. Csak üres petezsákot. 2hét múlva visszahívtak és már minden a helyén volt és szépen dobogott a baba szíve. Biztos minden rendben lesz. De ha nagyon ideges vagy,inkább menj el 2 hét múlva hogy megnyugodj.
2012. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 5 hetesen voltam először uh-on amikor megtudtam hogy terhes vagyok és akkor még nem hallottam, de le volt irva a leleten, hogy szivhang rendben meg stb...viszont láttam hogy ott van :) rá két hétre 6-7 hetesen viszont hallottam a szivét is :)
2012. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!én sem értem miért csak akkora hívtak vissza,de 9 hetesen elmegyünk egy magán uh-ra is. csak hogy biztosak legyünk benne.jó babavárást mindenkinek.
2012. febr. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!