Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor rossz egy NST eredmény?...

Máté Judit kérdése:

Mikor rossz egy NST eredmény? Mi számít rossz NST eredménynek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én úgy tudom ha nagyon lelassul a baba szívverése vagy nagyon felgyorsul...azt sem szeretik annyira ha éppen alszik mert pont azt szeretnék megnézni ha fent van a baba akkor, hogy reagál a kicsi szíve...
2012. febr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossznak számít, hogy ha a baba szívhangja mozgása után nem felfelé megy hanem lefelé...mondjuk alap szívritmusa legyen most 140, aztán érzed, hogy mozog, jelzel a géppel, a szívhangja normál esetbe ilyenkor felfelé megy akár 170-180-ig is..ez okés ha viszont mozgás után lefelé megy tehát esetünkbe 140 alá és ez végig megfigyelhető az nst-s görbén akkor gáz van, utalhat arra, hogy a baba nyakán van a köldökzsinór és utalhat oxigén hiányos állapotra is.
2012. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nekem az a problémám,hogy tavaly 2011 juliús 18-án be kellett feküdnöm a kórházba 39 hetesen az előző császárom miatt.Az aznapi nst vizsgálatom a baba szívhangja a 20 perc alatt egyszer 60-80-ra leesett a szívhangja.Az orvosok nem tettek semmit,a másnapi nst vizsgálatkor ami rá 24 órára történt meg akkor már nem volt szívhang a baba meghalt.Teljes orvosi felelőtlenségnek tartom,mert én úgy tudom hogy ilyen esetben cselekedni kell,de ahogy látom a ti véleményetek is.Jogos lehet a perlésem?
2012. febr. 28. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Történt azóta valami Veletek ez ügyben? Kiderült ki hibázott?
2013. okt. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!