Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen elkeztem nagyon...

36hetesen elkeztem nagyon vizesedni ma tök homályosan látok és sokkal fáradtabb is vagyok mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sok mindent jelenthet, többek között toxémiát is. Megnézetném a helyedben.
2012. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e vérnyomásmérőd, de ha igen, mérd meg sűrgősen és ha magas, irány a kórház. Elég toxémiagyanús ahogy írod.
2012. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sya vérnyomásom és vizeletem a mult héten hétfön még rendbe volt szerdátol van a vizesedés mátol a omályos látás
2012. febr. 27. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Azonnal kórház!! Egy percet se várj!

Ha nem komoly akkor legfeljebb hazaküldenek, de simán lehet toxémia, ami életveszélyes!!!!

2012. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem számít, hogy múlt héten milyen volt az eredményed, az számít, hogy most milyen. Ha van vérnyomásmérőd azoonal mérj vérnyomást, vagy hívd a védőnőt, hogy mennyen el hozzád megmérni, és vizeletet nézni.

Van otthon veled valaki?

2012. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igencsak toxémia gyanús amit leírtál. Hívj valakit, hogy mérje meg a vérnyomásod, vagy vigyen be a kórházba. Ezzel nem szabad "szórakozni", életveszélyes.
2012. febr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat 120 a vérnyomásom

most mértem

2012. febr. 27. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyedben azért felhívnám a dokimat (ha van fogadott dokid), és méregetném a vérnyomásomat is, egy kis odafigyelés nem árthat.
2012. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg cukorprobléma is lehet! A homályos látás és a viz arra is utalhat.
2012. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!