Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam vizsgalaton es...

Tegnap voltam vizsgalaton es 7 hetes vagyok de a baba 6 hetesnek nez ki 4,6mm. Masnak is volt hasonlo es aztan szep egeszseges babaja szuletett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj már most a méretei miatt. Ha ver a szíve, akkor mindegy mekkora, talán később fogant, vagy lassabban fejlődik, ez nem számít.

Nekem a második volt egy picit mindig is kisebb (mint kellett volna), pedig tudtam mikor készült, valahogy ő lassabb volt, de ettől még egészséges gyerek.

Lehet, hogy majd a 30.heti uh-n meg 1-2 héttel nagyobbnak mondják majd a babádat.

Jó babavárást.

2012. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen:) Valószínű később fogant. A pontos időt a 12.heti uh alapján szokták belőni, ha bizonytalan a fogantatás időpontja.
2012. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szívhangot találtatok? Lehet, hogy csak fiatalabb, mint számolták.

Bár nem annyira az elején, de nekem a 20. héttől volt jóval, kb. 3 héttel kisebb a fiam mindig. Mennem kellett többször uh-ra, hogy nézzék, fejlődik-e rendesen, de minden rendben volt vele, csak ilyen pöttömnek született. :) 2800 gr és 49 centi volt (pontosan 40 hétre született), de teljesen egészséges.

2012. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem számít 1 hét eltérés. A 12. heti uh-n majd pontosítják a korát a babának.

Amúgy 6 hetesen az én lányomnak tök más mérete volt, mégsem mondták, hogy hú de nagy, meg eltérés van, meg ajaj...

Amúgy már megszületett, tök normális méretekkel, és nincs semmi baja.

Tudom most izgulsz, de próbálj megnyugodni.

Mikorra hívtak vissza uh-ra?

Doki mit mondott?

2012. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szivverese van neki(egyebkent olyan hihetetlen h egy kis koromnyi izeke nol bennem es dobog a szivecskeje es mar van formaja is)az utolso menzim januar 8an volt,remelem EGESZSEGES ES KISLANY LESZ:)))
2012. febr. 28. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én picurkám is picurkább volt,mint talán kellett volna és,mint az első babám.A nagyobbik 4 kilóval született a picurkám csak 3-al.Teljesen egészséges kisbaba és nagyon könnyen megszületett.:)Kissebb volt jobban átfért.

2012. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,én is így voltam. Aztán amikor a 12hetes UHra mentem (előző UH-k alapján) már 12,hanem 13 hetes voltam.

Biztos minden rendben lesz. Ne idegeskedj,pihenj sokat.


Boldog babavárást!

2012. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott?Pontos,rendszeres a ciklusod?Nekem 10.4 mm volt,most 10 hetes vagyok,és 34 mm.
2012. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!