Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dokim szerint hátsó fali a...

Dokim szerint hátsó fali a lepény, egy másik orvos szerint mellső. Szóljak a dokimnak, hogy benézte?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy van jelentősége, de a szemem miatt ha császármetszés lenne, ott azért számíthat.Nem akarom megsérteni a dokim meg hát nem is biztos, bár a másik dokinál már 2x voltam és biztosra mondta a mellsőt...
2012. febr. 28. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd neki, hogy benézte, hanem azt mondd, hogy a másik doki meg ezt mondta. Így mindjárt alaposabb lesz. Nem tudhatod, hogy melyik tévedett egyébként sem.
2012. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

alapvetően azt sem szeretném mondanki neki, hogy másik dokinál is voltam, nem ismeremmég annyira, nehogy megsértődjön, hogy csekkolom a munkáját.

De persze nem azt mondanám, hogy benézte, hanem szebben, csak így kifért kb a kérdés :)

2012. febr. 28. 14:31
 3/6 A kérdező kommentje:

és pl a babamozinál ez látszik? mert akkor max ez lenne az apropó, hogy ott mondták.

Azaz mégsem olyan, hogy nem bíztam meg a genetikai uh készülékében ezért elmentem egy fizetősbe és megnézettem ott is, hanem a babamozinál derült ki...

vagy ez hülyeség?

2012. febr. 28. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért, hogyan mondanád? Hogy nem jársz másik dokihoz, de szerintem máshogy van? Minek jársz két dokihoz? Ahhoz jársz, akiben megbízol...
2012. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

A dokik nem szoktak azon megsértődni, hogy az anya elmegy egy másik vizsgálatra is: fizetős genetikai vagy 4d babamozi. Nyugodtan mondd meg, hogy voltál máshol is, és ott azt mondták, és téged nagyon érdekel, hogy most akkor hol is fekszik az a lepény.

Az én dokim mindig megnézte a 4d eredményeket is, mert érdekelte.

2012. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es : nem járok kettőhöz, csak amikor a 12. hetin voltam nála, éppen szídta a gépet, hogy de szar,meg vibrál meg stb. majd rögtön megvizsgált és elég rossz eredmények lettek, vérvétellel együtt lett egy durva down eredmény is egyúttal. Így elmentem máshova a biztonság kedvéért, mint kiderült jól tettem. Más eredmény is jött ki, minden rendben volt. Ott felajánlották, hogy menjek el még a 18. hetire is, ránéznek egy perc alatt, ott is minden ok volt. Na így voltam máshol kétszer.:)

Nem járok csak egy orvoshoz, (azóta már megcsinálták a gépét. ) a mostanival meg vagyok elégedve.

5: akkor a babamozin ha látszik(ebben nem voltam biztos), akkor max ha arra megyek, utána szólok a dokimnak, hogy ott meg mást mondtak és nézzen rá még egyszer

2012. febr. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!