Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen 3 mm-es a baba...

Mazsi12 kérdése:

8 hetesen 3 mm-es a baba mérete, a doki azt mondta, hogy még vár egy hetet hogy fog-e fejlődni, van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


5 és fél hetesen akkora.

8 hetesen már másfél centis a kicsike minimum.

2012. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem volt ilyen rossz tapasztalatom. Ez sajnos nem jó, nekem ez vetéléssel végződött. Már nagyobbnak kéne lennie. Reménykedj!!
2012. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valóban nem a legjobb...nekem 7 hetesen 10.8 mm volt.Biztos,hogy 8 hetes vagy?Nem lehet,hogy később fogant?9hkm
2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok.Szívhang?
2012. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezen a héten vagyok 8hetes, most nem voltam ultrahangon. De múlt héten (7.hét) igen, akkor 9mm-es volt.....

2012. febr. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt egy terhességem ahol tapasztaltam ilyet sajnos :(

Nekem a 6.héten volt kb 3mm de már akkor azt mondta az orvos hogy nagyobbnak kéne lennie...és kéne hogy legyen szívhang...nagyon nehézkesen indult fejlődésnek: 3 naponta jártam UH-ra de nem sok jó eredménnyel jöttel el...Volt aztán szívhang de nem megfelelő! Aztán 1 hét múlva már semmi! Missed ab lett belőle :(((


Most nagyon bizakodó vagyok 6hét+5naposan voltam UH-on akkor volt 8,2mm a babám és volt szívhangja. Ma vagyok 9hetes ma megyek ismét!

Ám, kívánom neked is hogy minden rendben legyen...lehet hogy csak elszámolták...Bár azért ennyit nem nagyon téved az orvos! Ha voltál orvosnál írd meg mi lett az eredmény!


Drukkolok!!!

2012. febr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Nagyon kedvesek vagytok, hogy válaszoltatok és bíztattatok. Ma voltam orvosnál, és sajnos igazatok lett mert most már szívhang sem volt és nem fejlődött tovább sem, így a héten megyek műtétre.


Remélem hamarosan terhes leszek ismét, nektek pedig kívánok sikeres terhességet.

2012. márc. 6. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Mielőbbi felépülést,és egészséges terhességet,babát kívánok!
2012. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, második vagyok. Nagyon sajnálom, sajnos tudom milyen rossz ez. De amint lehet, próbálkozzatok és lesz baba. Mi is így voltunk és most már rendben van a baba. Nektek is lesz!
2012. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, a következő baba annál egészségesebb és erősebb lesz! Pihend ki magad, és próbálkozzatok!


SOk szerencsét!

2012. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!