Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci kismamák, ki hol...

Miskolci kismamák, ki hol volt 4D-n? Tapasztalatok, árak érdekelnének!

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az arany corvinban voltunk.

[link]

Árak:

[link] hu/4d_main/Vizsgalatok


2 alkalommal is voltunk, egyszer 16 hetesen 4d vizsgálaton, ami nem mozi, csak 4d-n nézik meg, hogy oké e minden. Majd 24 hetesen voltunk 20 perces babamozin. Nem akartam 45 percesen. Én elhiszem, hogy nem ártalmas az ultrahang, de na, elég volt a 20 perc. De kinek mi.

2012. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Mi Biri Zsuzsánál voltunk, nagyon aranyos, kedves, precíz. Nem lehet egy rossz szavam sem.
2012. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másokdiknak: és Őt hol lehet megtalálni? milyen árai vannak, és mit kapsz érte(persze a "mozin" kívül)
2012. febr. 29. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ő a 4 diagnosztikában dolgozik," A vizsgálat ára tartalmazza a DVD-n rögzített vizsgálatot, a leletet és 1 db színes fényképet a magzatról." 6300 ft. A legolcsóbb mind közül.

A megyei kórházba, a babamozi tavaly 9 ezer forint volt, de ez is csak 20 perc lett volna. A Semmelweis kórház mellett pedig a legdrágább ott a fél órás baba mozi 10 ezren fölül volt.

Én csak erről a három helyről tudok Miskolcon.

2012. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez van a Semmelweis mellett, itt az alap csomag 8000 ft, ez 30 perc baba mozi, de se dvd, se fénykép, semmit nem ad. A dvd plusz 2000, 3 db fotó ismét egy 2 ezres.

De most nincsenek is nyitva.

Most jut eszembe, hogy van a bató-ház ban is a 2. emeleten, de ezt nem tudom mennyibe kerül.

[link] Ennyit írnak róla, bár a hölgyet aki végzi ismerem, a nőgyógyászom asszisztense, nagyon kedves ő is, de itt nem voltam még.

2012. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ózdra járok, igaz Sajóvelezdi vagyok, de van miskolci barátnőm aki szülni is oda jött. Még Egerből és Szlovákiából is járnak Dr. Fábián Imréhez, nagyon ügyes és baromi jó áron dolgozik, én a harmadik babámat várom és csak hozzá jártam. Pontos árat nem tudok, de 4 ezer körül van és ad fényképet meg lemezt is. Csak ajánlani tudom!
2012. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!