Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inkontinencia, mit tegyek?

Inkontinencia, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok masodik babaval es idonkent mikor tusszentek akkor be megy parcsepp vizelet. Elso manoval nem volt ilyen es szules utan sem vettem eszre. Hogyan tudnam erositeni magam oda lent? Nektek volt hasonlo? Dokinak mondjam? Tud mondani vmit erre? Kicsit szegyenlem magam ilyenkor. :(

2012. febr. 29. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kriston féle intim torna! Van DVD, az nagyon jó! A szülést is megkönnyíti. Minden napos gyakorlással már két hét után érezhető a javulás, de 10 hét amikor megerősödnek az izmok odalent. A torna, ha megtanulod helyesen kivitelezni kb 6-10 percet vesz igénybe.
2012. febr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
.
2012. márc. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy terhesen nem szabad elkezdeni az intimtornát. Előtte kellett volna és terhesen már csak gyakorolni, de akkor sem napi rendszerességgel.

Az én tanárom legalábbis ezt mondta....azért kérdezd meg az orvosodat, hátha ő máshogy gondolja. :)

Szülés után biztosan nekiugorhatsz majd!

Egyébként meg természetes ez állapotosan, ha valakinek nem erősek a hüvelyizmai.

Látod az elsőnél még rendben voltál, aztán valószínűleg a szülés miatt gyengültek meg, ezért van gondod a másodiknál. Ne szégyelld magad, mással is előfordul.

2012. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Sajnos nekem is tüsszetéskor, köhögéskor befolyik, nem győzök nadrágot cserélni. Én 2x szültem, most jön a 3. baba. Ez van, szülés után meg szokott szünni.
2012. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kriston Andrea szerint terhesen is el lehet kezdeni megtanulni! SŐŐŐT! A lényege az, hogy pont akkor, mikor keményedik a méh, nem lehet a tornát végezni. A nőgyógyászod kérdezd meg erről mindenképp, de szerintem nem fog eltiltani tőle.
2012. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat. Letoltom a videot, de azert rakerdezk a dokinal is.
2012. márc. 1. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!