Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esély van 3 abortusz...

Mennyi esély van 3 abortusz után, hogy elmegy a baba ha van egy kis barna folyás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:57
 1/4 xStefix ***** válasza:
Spontán vagy művi ab? Mert úgy tudom, művi után valamivel kockázatosabb a dolog, bár vetélést sok minden okozhat..
2012. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából 3 abortusz spontán és műviből is előrevetíthet egy problémás terhességet. 3 spontán abortusz mellett protokoll szerint adni kell magzatmegtartót, művi abortusz elvileg inkább a későbbiekben okoz problémát, a méhszáj nyílik hamarabb tőle.

A barnázás semmiképpen sem jó, utalhat sárgatest elégtelenségre, haematomára. Orvosnak kell megmutatni magadat.

2012. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Művi vetélés volt mert nem lett volna egészséges. Én betegen születtem.
2012. márc. 1. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 magzatomn is elhalt ezért kellett az abortusz. A második műtét utáni kontrolon már ott figyelt a következő baba, akinél a 9. héten vérzés lépett fel. Azonnal utrogestant kaptam és ágynuygalmat írtak elő.. MOst a 20. héten vagyunk :)))
2012. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!