Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Fenesi István (miskolci...

Dr Fenesi István (miskolci Semmelweis)? Vélemények tapasztalatok

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire "pénzéhes". Ha felfogadom szüléshez mennyit szoktak neki adni, esetleg van-e tarifája, elvárja-e a súlyos összegeket? Most hozzá járok terhesgondozásra, magánrendelésre is, csak közben elvesztettem a munkahelyemet, mivel változott az anyagi helyzetünk érdekelne, hogy mi mennyibe kerül.
2012. márc. 2. 08:41
 1/1 Kissné Tahi Erika válasza:
Szia! Én nála szültem öt évvel ezelőtt. Imádtam, mint orvost, mint embert! Humánus, jópofa, vicces és bármikor ELÉRHETŐ! Ez pedig egy kismamának mindennél többet ér! Akármit kérdezhettem tőle telefonon, mindig kedvesen válaszolt, ha nem tudta felvenni a telefont, amikor hívtam, akkor visszahívott. A szülésem utáni 3. napon a férjem honorálta a munkáját. Nem tudok róla, hogy súlyos összegeket várna el, szerintem nem olyan típusú ember. Amikor megszültem, a 3. napon lett neki odaadva a boríték, mégis 3 napig mindennap bejött hozzám, megvizsgált, kérdezett, beszélgetett és nem viselkedett negatívan csak azért, mert nem kapta meg a pénzét. Jó választás volt, gratulálok, szerintem tarts ki mellette. Nekem most is Ő az orvosom, az egész család összes nőtagja hozzá jár, sőt, már jó néhány barátnőm is, de még senki sem panaszkodott.
2012. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!