Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fenesi István jó orvos? Vagy...

Fenesi István jó orvos? Vagy csak a magánbetegeivel rendes? Pénzéhes? MISEK (miskolci Semmelweis. )

Figyelt kérdés
Ha valakinek van személyes tapasztalata, akkor azt szívesen olvasnám és megköszönném!
2010. márc. 9. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Személyesen nem tudom, de sógornőm nála szült pont egy hete. Nem volt fogadott dokija, pont Fenesi volt az ügyeletes, így nála szült. Adtak neki pénzt utólag, mikor mentek haza, mert nagyon rendes volt. Minden nap meglátogatta az osztályon is, pedig nem tudhatta, hogy kap-e pénzt és ha igen, akkor mennyit.
2010. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Szia!

Én nem hozzá járok, hanem Dudás Ernő főorvoshoz. Tegnap voltam hozzá először.

De nagyon megijedtem amikor tegnapelőtt ezt válaszolták a kérdésemre hogy nem jó orvos, és hogy flegma, meg durva, és nemtörődöm a stílusa. Ehhez képest én kellemeset cslódtam. Velem normálisan beszélt, aranyos volt.

Evvel tehát azt akarom mondani hogy menj el a kiválasztott orvosodhoz, és nézd meg magadnak hogy milyen, hogyan beszél tetszik e a stílusa. Egy beszélgetésből sokmindent le tudsz szűrni.

És ha mégsem ő a megfelelő akkor még mindíg van egy lehetőség: választasz valaki mást.

2010. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én Fenesihez járok(fogadott orvosom),bár még szószerint nemfogadtam fel,de hozzá járok magánrendelésre is,meg terhesgondozásra is.Nekem nagyon szimpatikus,kedves,bár még sokszor nemvoltam nála,csak 3szor,de eddig ez a véleményem róla,remélem nem változik:)Még annyi,hogy csütörtök este sajnos ügyeletre kellett mennem,de a nagy aggodalomba,pánikba fel se hívtam,csak mentünk...de másnap felhívtam,és nagyon rendes volt,megvizsgált,UH..stb,kb 1órát voltam bent,nem a magánrendelésén,hanem a kórházba.(17h)
2010. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És mennyi nála a magánrendelés? Kórházban is lehet keresni vagy jobban szereti a magánrendelőben fogadni a betegeit? Én is voltam bent panasszal és ő látott el, nagyon rendesnek tünt és odafigyelőnek, pedig előtte csak a folyosón láttam néha, azért kérdezem, mert akkor lehet, hogy őt fogom "megfogadni". 27 h km
2010. márc. 10. 09:06
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem fel fogom keresni és beszélek vele, hogy mi lenne ha ő szülesztene vagy legalábbis beszélni vele.
2010. márc. 10. 09:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Nála úgy van,a magánrendelésén 1szer voltam,akkor teljes vizsgálatot csinált+UH-ok,akkor fizettem 8ezret,de amúgy 5-6ezer,de pontosan nemtudom már,ki van írva az ajtóra részletesen.Nekem azt mondta(meg mások is),hogy az sztk-ba menjek mindig,a magánrendelésére meg vagy 2szer kell majd menni a terhesség alatt,de az sztk-ba hozzá megyek a terhesgondozásra is minden szerdán 9-12ig(II-es gondozó),és ott megmondja mikor lesz a következő UH,és előtte felkell hívni,és megmondja mikor,hova menj pontosan,így szokták nála.Sokan azt mondják,hogy mivel sztk-ba megyünk hozzá,minek fizetni..de ez olyan mintha a magánrendelésére járnál végülis,nem ülsz az UH-kor se ott órákat..stb,így én,meg más is minden UH-nál párezer ft-ot adok neki,de ez a te dolgod hogy adsz e neki,én is utánaérdeklődtem másoktól,és így csinálják,úgyhogy adok,de nem kötelező!!Ha kihagytam valamit írj nyugodtan!:)(17h)
2010. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Pénzt eddig mi is adtunk szinte mindig annak is akihez járok/jártam(?), meg az ügyeletesnek is ha valami miatt bementünk, mert valami volt. Akkor majd lehet, hogy elmondja telefonban, hogy hova menjek? Mert már én holnap leszek 27 hetes ikrekkel, de amúgyis van aki a legvégén fogad orvost vagy nem is fogad, de én azért szeretném ha lenne, ő pedig nagyon megnyugtató volt mikor vizsgált meg utána is mikor beszélgettünk, hogy mit hogy szedjek, mit csinálhatok stb... Egy szóval alaposabbnak és figyelmesebbnek tűnik, mint az akihez járok/jártam(?).
2010. márc. 10. 09:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb ha felhívod,elmondod mit szeretnél,és ő fogja mondani hidd el hogy hova menj legközelebb...stb:)Én még fel se fogadtam úgymond,mivel legelőször mikor voltam nála,egyből ezzel jöttem zavaromba,mivel fogalmam nem volt hogy kell felkérni..stb,és azt mondta,hogy várjunk még egy kicsit,mert lehetséges hogy éppen nem lesz nekem szimpatikus...szóval nagyon rendes:)Azóta meg még nemtértem vissza erre,de majd a 20.hét után valamikor.De szerintem egyértelmű neki hogy nála szeretnék szülni,de azért mindenképp "külön"is fel kell kérni azt mondják,az a tuti:)
2010. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Még ma telefonon felkeressük és beszélünk vele és majd ő megmondja, hogy hol és mikor beszélhetnénk. Szerintem megmondjuk neki, hogy szeretnék hozzá járni, de még nem kérem én sem fel, aztán majd meglátjuk mi lesz. Köszi a válaszokat, aranyos vagy.:)
2010. márc. 10. 10:10
 10/18 anonim ***** válasza:
igazán nincsmit:)
2010. márc. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!