Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ciklusom 26-28. napja...

A ciklusom 26-28. napja között 38 fokos lázam és torok gyulladásom volt, Algopyrint, Nasivint és Bioparoxot használtam, ma kiderült, hogy terhes vagyok. Okozhattak gondot a fentiek?

Figyelt kérdés
Járt valaki így közületek? Nagyon aggódom! Algopyrinből összesen 4 és fél szemet vettem be 3 nap alatt, okozhat ez gondot a babánál? Esetleg a 38 fokos láz magasnak számít? Segítsetek, nagyon félek, hogy baj lesz.:(
2012. márc. 2. 18:04
 1/4 Jubilee ***** válasza:
Terhesség alatt szedhető az algopyrin. Az orrcseppel sem okoztál a babának semmi bajt, a 3. szert nem ismerem. Ne aggódj! :)
2012. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi baj nem lesz!Az algopyrin szedhető terhesség alatt,az orrcsepptől se lesz gond,a Bioparoxtól meg szintén nem lesz baj.A Bioparoxot én is szedtem mikor terhes voltam és meg voltam fázva.
2012. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszerektől semmiképpen sem, de a láz sem nagyon valószínű, hogy tudna bármit is ártani. Gratulálok! :))

30 hkm

2012. márc. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, semmi baj sem lesz. A Bioparox jó antibiotikum, mert helyileg használod, nem a gyomrodban hat, az algopyrin szedhető és a nasivint meg nyilván nem ezer éve nyomod. Még olyan pici a baba, hogy nem ártottál neki biztosan, mostantól meg úgyis figyelsz. Ne stresszelj, élvezd, hogy ilyen csoda történt Veled!

Boldog 9 hónapot!

2012. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!