Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes Nyíregyháza vagy...

Linduci kérdése:

23 hetes Nyíregyháza vagy környéki kismammák vannak?

Figyelt kérdés

Hogy érzitek magatokat?

Mekkora a babátok?


2009. jún. 8. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nyíregyházi vagyok, 20 hetes, okt. 24-re vagyok kiírva. Egy kis gyomorégéstől és anyagcserezavartól eltekintve teljesen jól vagyok. Egyre nagyobb a hasam, már néhány hete érzem a fiamat is rugdosni. Te hogy vagy?
2009. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi én is meg vagyok már nálunk is bulik vannak.én szept 28-ra vok kiirva.

Gondoltam környékbeliekkel egyszerübb beszélgetni,és mivel tp-n vok eléggé uncsizok:(

2009. jún. 8. 16:33
 3/8 A kérdező kommentje:
ja ha meg lehet kérdezni merre laksz nyiregyen?
2009. jún. 8. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Főiskolánál! Te?

Én is táppénzen voltam a múlt héten, szörnyű volt, halálra untam magam. Most visszamentem dolgozni, így sokkal jobb. Most két hétig dolgozom, utána megyünk nyaralni, majd még néhány hétre visszamegyek dolgozni. Már én is előre félek az utolsó hónapoktól, mit fogok csinálni.

2009. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz visszamenni dolgozni, vagy olyan a munkád?
2009. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

volt egy kissebb galiba ki akart jelenteni igy muszáj voltam még amunka ügyi felügyelöséget is megjártam miatta muszáj volt vissza jelentenie vagyis törölni a kijelentésemet. igy március 10 töl itthol vagyok és itthol is maradok:(

de a babó érkezése mindent felejtet néha még az uncsit is.

akkor jó ha a papa itthol van de mivel rendör igy elég keveset van itthol :(

2009. jún. 8. 18:30
 7/8 A kérdező kommentje:
ja a viztoronytól nem messze lakom:)
2009. jún. 8. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én Vásárosnaményból vagyok.Igaz én már 25. hetem töltöttem,szept.17.-ére vagyok kiírva.Én is jól vagyok,csak a köldökömnél feszül egy kicsit ha sokat eszem.Melyik orvosnál szültök?Egyébként én is itthon vagyok már 6 hetes korom óta.

2009. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!