Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+3-hetes pocis vagyok! Ma...

38+3-hetes pocis vagyok! Ma voltam Nst-én,és minden rendben de abszolut nem akar még jönni a picúr, se fájás se semmi! Mi lesz? Aggodom!

Figyelt kérdés
Ma voltam Nst-én,és minden rendben!abszolult nem akar még jönni a picúr,se fájás se semmi!pedig már 36-héten nagy babát mondott az orvos.aggodom,hogyan fogom majd megszülni,ha nagyon nagy lenne:(SZERINTETEK?????
2009. jún. 8. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy jól van a baba, ez a legfontosabb! Egyébként meg úgyis kibújik majd ha eljön az idő, bármekkora is legyen.
2009. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok,négy kiló feletti babával 39+4 hetesen.Bíztam benne,hogy majd előbb fog jönni,de lassan a kiírás napján vagyunk és még semmi.Pénteken indítanak a cukrom miatt,de előre félek,hogy ekkora bébit hogyan hozok majd a világra?!A szülésznő szerint nem lesz baj,mert egy 4 kiló 10-20 dekás baba sokat tud segíteni szülés közben,ráadásul nekem ez a 4. szülésem,így valószínűleg nem lesz nehéz.A jó Isten beszéljen belőle!
2009. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!