Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent a fájás gyengeség?

Mit jelent a fájás gyengeség?

Figyelt kérdés
azt hogy az anya nem bírja a fájdalmat? Ezért császározhatnak valakit?
2011. okt. 27. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, azt jelenti, hogy nincsenek olyan fájások, amik nyitnák a méhszájat, szó szerint gyenge a fájás, nem elég erős

ha más gond nincs, akkor ez nem automatikus császár, oxitocint kötnek be, pózt kell váltani stb, ha ezek sem használnak egy bizonyos idő alatt, akkor jöhet a császár. Én mindkétszer az oxiig jutottam, az már csinált olyan brutál fájásokat bekötés után 2-3 perccel már nyilvánvaló volt, hogy használ, 1 órával később meglett az első babánk, a második csak fél órát kért az oxitocinból.

2011. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fájás gyenge voltam,azt jelentette,h egyálltalán nem voltak fájásaim,még a sok oxytocines infúzió hatására sem,(18óra "vajúdás" után sem)így lettem császáros!
2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem ezt jelenti.

A méhnek nincs olyan összehúzó ereje, ami elég legyen a szüléshez. Ezt oxitocin infúzióval könnyen orvosolják. Nálam is ez volt. Ja, és nehogy azt hidd, hogy egy ilyen fájásgyenge jelenség nem fáj...

2011. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. okt. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!