Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genny a vizeletben! Na, de...

Genny a vizeletben! Na, de mitől lehet?

Figyelt kérdés
Cukorterheléses vizsgálaton voltam, az eredménnyel jelentkeztem a dokinál, aki mondta, hogy genny van a vizeletemben! Annyira megilletődtem, hogy elfelejtettem megkérdezni, mitől lehet ez! Irt rá antibiotikumot.
2012. márc. 4. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A genny ebben az értelemben a gyulladás jele, azaz akár felfázástól, akár vesemedence gyulladástól is lehet.
2012. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hüvelyi fertőzéstől. Nem viszketsz odalenn? Ha igen, akkor pár nap alatt kikezelhető Caneszten-el. Vagy ha esetleg nincs rá most keret, a natur joghurt is sokat segít.

Kívánom a legjobbakat.

15hkm

2012. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Fertőzésem nem lehet, mert előtte csinált valami tenyésztést, és nem tenyészett ki semmi! Gyulladás lesz akkor. Pont amikor csinálták a vizsgálatot, akkor léptem bele a járványba, láz, megfázás, egyebek..

Köszönöm mégegyszer!

2012. márc. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!