Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellszívóból milyet vegyek...

Mellszívóból milyet vegyek elektromosat vagy kézit és milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hosszas töprengés után kézi Medelát vettem, amit külön adapterrel elektromossá lehet bővíteni. Sajnos annyi tejem sosem lett, h' motort kelljen vennem hozzá, de maradék tej lefejéséhez nagyon jó volt. Ami nagy előnye, h' nem pumpálni kell, hanem fecskendő elven működik, illetve a vákuumot jól lehet vele szabályozni, így az első pillanattól fájdalommentes a fejés.
2009. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még terhesen vettem egy kézi Chiccot, hát pont szrt se ért. mikor beindult a tejem, aszittem a falat kaparom, már tűzvörösek voltak amelleim és fájtak, de kaptam kölcsön egy elekrtomos Medelát, valszeg az mentett meg a mellgyulladástól. Nagyon bevált utána is.
2009. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell tapasztalni, nem vagyunk egyformák.

Én a kézire szavazok mindenképp, sőt amikor már a kézi nem szívott, kézzel fejtem.

Mielőtt azt hinnég matuzsálem vagyok: 28.

Tapasztalat ennyit mondhatok, a következőnél már bizti tudod...:))

2009. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!