Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent kézi mellszívóból lehet...

Avent kézi mellszívóból lehet elektromosat csinálni? Rárakható az elektromos fej?

Figyelt kérdés
Barátnőmtől kapnék egy Avent elektromos mellszívó fejet. Azért csak a fejet, mert a többi rész már nagyon el van használva. Ha veszek egy kézi Aventet, rá tudom rakni azt az elektromos fejet? Mert így gyakorlatilag lenne egy elektromos mellszívóm egy kézi áráért. Volt már aki így oldotta meg? Lehetséges így?
2010. máj. 3. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
persze, nekem is ilyen van. Az Avent elektromos mellszívója, de kézivé is átalakítható. Mielőtt megkaptam kézivel fejtem, de pont ugyanolyan volt mint ami az elektromos komplatt szettben.
2010. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!