Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti genetikai uh....

A 12. heti genetikai uh. Miben más, mint pl. a 7 hetes ( vagy ahol megállapították a babát)?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán fogok menni, itt minden nőgyógyász csinálja, vagy csak az "idősebbek"?
2012. márc. 5. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A 12. heti sokkal alaposabb uh. Orrcsontot is nézik, stb.
2012. márc. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ kórházan nézik vagy magánorvos, a kórházban én kerek egy percet töltöttem az asztalon azt mondták minden rendben..nem tudom ennyi idő alatt mit látott. A magándokim fél órán át nézegette a gyereket még az ujjait is megszámolta..
2012. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben az sztk-ban is nagyon alaposan megnézik. Olyan, mintha magánrendelőben lennél. Szerintem ez helytől és szonográfustól függ, nem magán-állami praxistól.
2012. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kórházba voltam,nem sok időt nézett,de mindent mondott:orrcsont,tarkóredő,azt is látta,hogy már működött a veséje és megvannak a kezei lábai stb.

Ha hozzáértő az orvos,kevesebb idő alatt is meg tud nézni,nem kell sokáig "zaklatni" a picit. :)

Boldog babavárást!

2012. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, akkor helyesbítenék várostól függ, nálunk egy kórház van de mindenkinek ez a tapasztalata sajnos.
2012. márc. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megállapítják, hol tapad a placenta,meg van-e a 4végtagja a picinek, nézik az orrcsontot( mert, ha nem látható esélyes a Down-kór), megmérik a nyaki redő vastagságát is, ami ugyancsak a Down szűrés egyik állomása, az értéknek 3 alatt kell lennie!! Ezért is hívják genetikai UH-nak, a Down-kór szűrés miatt! Szóval fontos dolgokat néznek ilyenkor!!
2012. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!