Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a terhesség vége...

Normális ez a terhesség vége felé is?

Figyelt kérdés
Holnap töltöm a 37. hetemet és napok óta csak sírok és nagyon érzékeny vagyok. Más is volt így vagy csak az én kiváltságom ez a dolog??? Iszonyatos szeretethiányom van! Akarom a párom mindennél jobban a másik pillanatban meg haza akarok költözni anyuékhoz... Nem értem magam... :(
2012. márc. 5. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt... :) Idővel elmúlik, nyugi. :) Boldog babavárást!
2012. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van pedig még csak 34 hetes leszek szerdán. :) nálam mondjuk még olyan is előfordul, hogy álmomból riadok fel zokogva sírva, de annyira hogy a páromnak el sem birom mondani mi a baj úgy sírok, csak pár perces ölelés megnyugvás után tudom kinyögni, hogy mi is a baj.

Boldog babavárást és könnyű szülést :D

2012. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Haza akartok költözni anyuékhoz? Ez nagyon durva! Mit szólnátok hozzá, ha a párotok is haza akarnának költözni az ő anyukájáékhoz, mert nem bírja a hisztiteket?
2012. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok. De ezek szerint nagyon szerencsés is. Pont tegnap kérdeztem a férjemet és anyósomat is, hogy kibírhatatlan vagyok-e, vagy változtam-e a terhességem alatt. Mindketten azt mondták, hogy minden rendben van velem. Én mondjuk nem is hisztizem többet mint terhesség előtt, mert kicsit én is szoktam ám. meg mondjuk az én férjem egy nagyon rendes ember. Soha nem veszekedne velem. Hálistennek nálunk minden oké. Csak már az megy az idegeimre, hogy a férjem már nem bírja kivárni, hogy megszüleseen a baba. Nagyon nem vagyunk egyformák, nem mindenkinél szórakoznak a hormonok. Kedves kérdező lehet te roszabbul jártál.
2012. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én se hisztizek és nem is balhézunk meg semmi ilyesmi... Csak mindenen elpityeredek... Amik nem is olyan nagy dolgok ( pl. egy testvéri vita is annyira megérint, hogy csak na ). A hazaköltözés se azért van, mert nem szeretem, én érzem úgy, hogy nem vagyok neki fontos, de ez is csak időszakos... Egyik pillanatban úgy érzem, hogy én vagyok a világ közepe a másikban meg nem is érzem, hogy szeret... Haza nem fogok költözni, csak olyan furák ezek a dolgok... Ma pl. zenét hallgattam és a szövegén kezdtem el pityeregni, elmentem anyumékkal ebédelni, tök feszült voltam végig, majd bementem a volt munkahelyemre és azóta pörgök... ezek a hormonok fura dolgokat produkálnak... Csak nem tudtam, hogy más is így van-e ezzel.
2012. márc. 5. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! 36+1 hetes vagyok és nekem is nagyon szeretethiányom van. Tegnap a párom majdnem egész nap ölelgetett, hogy jobb legyen. Sajnos egész nap be voltunk zárva, mert ömlött az eső. Igazából, ha süt a nap és van dolgom aznap, akkor nem ennyire jön elő. Ma már jobban vagyok. :) Igazából mindenen tudok sírni, múlt héten például azon bőgtem el magamat, hogy hazajöttem és láttam, hogy a kukás autó csak a mi szemetünket nem vitte el a ház elől. Próbálom visszafogni magamat, csak akkor mutatom ki amikor már nem megy ott belül egymagamnak elrendezni. Remélem hamar vége lesz! :)
2012. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!