Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség vége felé volt...

A terhesség vége felé volt valakinek feszítő érzés a hasában/hasfalában?

Figyelt kérdés

38 hetes kismama vagyok, és a gyomrom alatt egy kb 5x5 centis területen iszonyat feszít a hasam. Nem csak a bőröm, hanem alatta érzem hogy a szövetek is. Olyan mintha a szöveteimet húznák széjjel folyamatosan.

A baba jól van, nem szállt még le a pocakom, és fejvégű fekvésű, tehát a lábai vagy a feneke lehet ami feszít. Állítólag sok a hely neki (doki, szülésznő mondta) tehát a miatt sem lehet.

Hiába mozgatom meg, vagy mocorog ő magától, nem múlik ez a feszítő érzés.

Volt ilyen tapasztalata valakinek? Bármilyen tipp rá, ami enyhíthetné?


2012. febr. 10. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig feszes volt a hasam. Engem nem zavart, olyan jól lakottnak éreztem magam mindig tőle. Nem tudom mi enyhíthetné, de az biztos hogy nekem ebből nem lett bajom.
2012. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Már az is jó ha nem lesz az embernek baja tőle! :)
2012. febr. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!