Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zalaegerszegen kihez érdemes...

Zalaegerszegen kihez érdemes 4D-s UH-ra menni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen áron dolgozik és a pénzemért ki mit ad cserébe. (képek? video?...) És, hogy mennyi ideig tart kb?
2012. márc. 5. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem mentem el senkihez. Akkor sokan Szombathelyre jártak le. Pénzkidobás.
2012. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dr. Czinder Csabát ajánlom.

Sok jót hallottam róla!


Szombathelyre ne menj véletlenül sem. Én ott voltam sajnos, egy életre megbántam. Lekezelően bánt velünk a nő aki ott volt, holott a főnökével beszéltem telefonon,( ő nagyon készésges, kedves volt, még ő javasolta hogy jöjjenek a nagyszülők is mert ilyen élményben eddig még nem lehetett részük) Hát jöttek a nagyszülők is. Már ahogy beléptünk az ajtón láttam a pofavágásait a nőnek, hogy na ezek mit akarnak itt... kb. így.


Lefektetett, még rám se rakta szinte a cuccot hogy valamit is láthassunk, ő már rögtön megállapította hogy rossz a kép (aha előttünk boldog, vigyorgó pár lépett ki nekik biztos nem volt rossz...), pár másodpercre láttam a kis arcát, és le is vette a rólam a műszert mondván hogy még semmit nem fogunk látni jöjjek majd vissza 1-2 hét múlva. A pénzt azért elkérte, mondván hogy majd akkor nem kell fizetnem bal-bla-bla.


Aztán 1 hét múlva baj lett velem, a vérnyomásom vészesen megemelkedett ezért sürgősségi műtéttel megcsászároztak. A koraszülött kisfiam sajnos csak 8 napig élt.


Amikor kicsit összeszedtem magam felhívtam a 4D-seket hogy nem tudunk menni mert már nem lehet...és szeretném visszakérni a kifizetett 12 ezret mert semmi felvétel nem készült róla. Erre közölte velem az a b.nkó nőszemély, hogy neki köszönhetem hogy fény derült a bajra (!!!!!), pénzt nem áll módjában visszaadni.

Én csak sírva fakadtam, nem értettem miről beszél hisz akkor semmi bajom nem volt még, 2 nap alatt zajlott le az egész vérnyomásemelkedés, zuhanás és baj.

A párom intézkedett ezután, sajnos meg kellett őket fenyegetni mivel számlát sem kaptunk róla és úgy tették el a pénzt hogy azért szolgáltatást nem kaptunk.

3 nap múlva postán jött a pénz.


Én soha, de soha nem mennék vissza hozzájuk ingyen sem!!!!


Csakis a Czinder Csabát javaslom!!!! Róla áradoznak ismerőseim, rokonaim.

2012. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a nőgyógyászok közül csak Dr.Horváth Tihamér és a Dr.Kovács Lajos csinál maszekban 4D-s ultrahangot. A barátnőm a Kovácsnál volt, amikor rákérdezett a gyerek súlyára, a doki megkérdezte tőle, hogy ugyan miért érdekli. Én egerszegi vagyok, de egyikhez sem mennék, ha a kórházban bunkók velem, akkor pénzért se legyenek kedvesek. Én Pesten voltam 4D-n, az első gyerekkel és most is. Czinder Csabáról nem tudok semmit.
2012. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló!

Nagyon sajnálom a kisbabádat, ez szörnyű lehetett. A választ pedig köszönöm.

2012. márc. 6. 16:34
 5/5 anonim válasza:
Dr Czinder Csabát én is nagyon ajánlom! Lehet nem ő a legolcsóbb, de ő a legkorrektebb. Benne van az árban video és 2 db A/4-es fotó (jó minőségű fotópapírból). Mások lehet olcsóbbak, de csak silány minőségű kis képet adnak, amin alig kivehető a babó. Ha már egyszer egy babamozira benevezek és fizetek érte, akkor elvárok egy normális képet. Mindemellett nagyon alapos, teljesen átnézi a magzatot, tetőtől talpig. Nem kapkod és nagyon kedves is. Hétfőnként rendel a kórházzal szemben.
2013. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!