Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Debreceni Klinikai genetikai...

A Debreceni Klinikai genetikai tanácsadójáról szeretnék infókat, hogy időpont nélkül is szóba állnak-e az emberrel?

Figyelt kérdés
Holnap Miskolcra kellett volna mennem, mert gond volt a 12 hetes uh-on, de ott nem dolgozik a doki és azt mondta, egyből Debrecenbe menjek. Időpontot nem tudtam kérni, nem lehet elérni őket. Miből áll a vizsgálat?
2012. márc. 5. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen szóba állnak Veled/nekem sem volt időpontom/,szerintem.Nálam úgy volt,hogy odamentem 8 ra,és az uh-ra szinte azonnal be is hívtak,és utána 11ig még ott ültem,mert át kellett mennem a Genetikai rendelőbe is,ahol épp nem volt orvos,és ülhettem ott fél napot.Készülj fel.Nálam így történt.
2012. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem már nem érdekel, hogy mennyit kell várni, csak mondja meg valaki, hogy egészséges a pici vagy nem. Köszi a segítséget!
2012. márc. 5. 16:26
 3/6 Gyönyörűséges ***** válasza:
Nem kell időpont, én 7-re mentem, igaz debreceni vagyok, ha tudsz gyere korábban, már van akkor is UH, és 9-től jön a genetikus. Az interneten fent van a rendelési időpontok, nem akarok hülyeséget írni, azt nézd meg, mert nem mindennap van. Ja, és legkésőbb 10-re végeztem is. Büfé és újságos van :) Jó egészséget a picinek és neked!
2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nemsokára indulunk, remélem minden rendben lesz.
2012. márc. 6. 04:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj,már ha végeztél,hogy mi volt!Remélem minden rendben!
2012. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemrég értem haza, az uh alapján minden ok, annyi, hogy a biztonság kedvéért ott csinálják meg 3 hét múlva az afp-t. Nagyon rendesek voltak és gyorsan végeztem. Nyolc után értem oda, kilenckor már kijöttem az uh-ból, 11-kor indultam haza.
2012. márc. 6. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!