Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellszívó első tisztítása!?

Mellszívó első tisztítása!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Segítséget szeretnék kérni. Vásároltam egy új mellszívót, és használat előtt szeretném kitisztítani. Kifőzés vagy valami más módszer? Akinek sikerült megoldani a problémát segítsen. Köszönöm

32hkm


2012. márc. 5. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kölcsönbe kaptam eddig mindegyik gyerekemnél.

Én kifőztem. MInden rendben volt így.

Amúgy minden használat után nem főztem ki, csak mosogatószeres meleg vízzel elmostam és leöblítettem használat után.

Néha kifőztem.

2012. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En az elso idokben sterilizaltam. Nagyon kenyelmes, marmint a sterilizalo, ha van ra penz, szerintem hasznos-kenyelmes.
2012. márc. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kifőzöd az tökéletes lesz.

Nekem van hozzá sterilizáló dobozka..az is ugyan azt a célt szolgálja, mint a kifőzés!

Sok sikert a készülődéshez:))

37hkm

2012. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Javaslom olvasd el a használati utasítást!

Onnan megtudhatod, hogy mikrózható-e és egyéb segítséget is kapsz!

Ha elvesztetted, kérj újat a forgalmazótól.


Például a medela.hu honlapon találsz letölthető használati utasításokat a mellszívóikhoz.

2012. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Szerintem kifőzöm egy tálban ahogy a cumisüvegeket is kell. Sajnos a használati útmutatón semmi nincs magyarul:)

Szép Napot!

2012. márc. 7. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Az - finoman szólva - nem szép a forgalmazótól, hogy nem ad magyar nyelvű használati utasítást. Biztos, hogy nem polikarbonát a termék? Nem bocsát ki BPA-t?
2012. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia,

Teljesen BPA mentes Bertoni mellszívó most kezdték el forgalmazni, majd előkapom az angol tudásom és lefordítom. Nagyon profi kis gépnek néz ki, teljesen olyan mint az Avent, csak árban van eltérés:)

2012. márc. 8. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!