Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni hasfájás ellen?

Mit lehet tenni hasfájás ellen?

Figyelt kérdés
7 hetes múltam és lassan 2 hete az egész hasam folyamatosan fáj, érintésre (nyomásra) meg még jobban. Nem az alhasam, hanem köldök magasságban a has teljes felületében egészen az oldalamig. A doki azt mondta, h. ezt a hormonok művelik és ezt sajnos el kell viselni. Tényleg? Ha így van kb. meddig fog tartani ez az állapot?
2008. ápr. 11. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mensi szerű?
2008. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A méhed még nem ért el oda, tehát tényleg vagy a hormonok játszanak veled, vagy a gyomrod.Nincs szorulásod?Nekem attól volt olyan gyomorfájásom, hogyha igen akkor a guttalaxot ajánlom neked de nem az ajánlott napi cseppmennyiségben, hanem eseténként 5 cseppet ne többet.
2008. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a gyomrod lehet.Nem ég?
2008. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors reagálást!

Nem menzi szerű, nem is az alhasam, hanem fentebb fáj. De tényleg van mellette szorulásom is, de a doki szerint ez két külön dolog csak egyszerre van jelen. Ezért nem akartam ezt is beleírni a kérdésbe.

Szóval ez a fájás is a hormonoktól van, (plusz a szorulás is)és nem tudom meddig tart még!?

2008. ápr. 11. 08:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ég a gyomrom.
2008. ápr. 11. 08:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló vagyok: hidd el nekem a szoeulás 22 hetesen annyira fájt, hogy már majdnem rohantam a dokihoz.Tényleg menj el a gyógszertárba és guttalax.El fog bújni a fájásod.
2008. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké!

Köszönöm!

2008. ápr. 11. 08:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én Mecsek gyomorteát és emésztést elősegítő teát iszok és nagyon jó a hatásuk.DM-ben lehet kapni őket.Esetleg próbáld ki,hátha használ!
2008. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer puffadtam fel, mert tejet ittam és tejszínes kaját ettem, eze gyütt sok volt terhesen, amikor rosszabb az emésztés. Órákon át mozdulni sem bírtam, négykézláb vergődtem a padlón, rosszabb volt, mint a szülés. Aztán végigment a puffadás, és hirtelen elmúlt minden fájdalom.
2008. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!