Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocaklakósok! Volt nálatok...

Pocaklakósok! Volt nálatok hasonló sztori? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok, akinek terhessége előtt alig volt valami cicije. mostanra akkorák lettek, hogy sokszor úgy érzem és látom, hogy szét fognak durranni. de nem is ez aggaszt leginkább (sőt ez kifejezetten jót tesz a tükörképemnek :) ) , hanem az, hogy apró, vékonyka lila erecskék is (talán visszér?) kezdenek megjelenni rajtuk. fogalmam sincs mi lehet ez, de a hajam égnek áll, ha ezen filózok. ugye nem lesz az egész felülete ilyen? egyáltalán ez miért van? előre is köszönöm a segítő válaszokat.
2012. márc. 7. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt!Elmult!

Ez azért van mert termelődik a tej állitólag!Lehet hülyeséget irtam nekem is csak mondták!De nekem szülés után vagy 2 hónapra eltünt!

2012. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vékonyodik a bőr, ezáltal jobban látszanak az erek.
2012. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de nem csak a has lehet striás, hanem a mell is. Nem igazán tudja a bőröd követni a változást, teljesen megelőzni nem tudod, ha olyan típusú a bőröd, de szorgos ápolással, talán kevésbé jön ki. Vannak olyan szerencsések, akik teljesen megússzák.

2012. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve ilyen volt, terhesség nélkül is. :(
2012. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Bizony igaza van az utolsónak.

Persze lehet, hogy neked azok csak erek, nem tudhatom.Viszont ha sokat nőtt a cicid akkor lehet, hogy szétszakadt a kötőszövet, mert nem bírta és akkor az stria.Én is így jártam sajna:(

2012. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
na frankó :( most még azt mondogatom magamnak, hogy nem érdekel milyenek a külsőségek, csak a babócánk legyen egészséges. nem híztam még, egyelőre a cicinövekedésen kívül semmi látható változás. talán ha erőteljesen szuggerálom, akkor egy icipici gömbölyödés már látható pocitájon, de amúgy semmi. a szülés után viszont már most tuti, hogy ez igenis zavarni fog, de ezek szerint így jártam, beletörődöm. csak aggódtam, nehogy valami gubanc legyen ott.. annak viszont örülök, hogy nem szépítettétek a dolgokat, köszi Nektek! :)
2012. márc. 7. 12:37
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Normális,vékonyodik a bőr!

Kenegesd a melledet is testápolóval,mert az is lehet stirás,nekem szülés után 2 hónappal elmúlt!

Amúgy 80b-ről 100d-re nőttek,sajnos most megint akkorák amennyivel kezdtem!

2012. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb a háromszorosára nőttek a cicik. Kilátszottak az erek és meg is repedt rendesen. :(

1 éve szültem, már nem szoptatok, a cicik lelappadtak, az erek eltűntek, a striák meg fehérednek tovább. :(

2012. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kenegessed a hasad és a melled. Én is hasonló cipőben járok. Szinte alig volt mellem,most meg...

Folyamatosan kenegetem babaolajjal szét ne repedjen a bőröm. Az erek majd el fognak tűnni.

Boldog babavárást!

2012. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A stirák nem lilák. Szerintem ezek erek, amik azért vannak, mert a tejtermelés miatt szükség van a bővebb vérellátásra. Nekem is kicsi mellem volt, és nagyra nőt. Egyszer lemértem a fiam 3 dl-t(!)eszegetett a két mellből. Gondolhatod, hogy nagyra nőttek.. De aztán nem lett stira mégsem. (Na persze azért alakváltozás az lett)A stirán látszik, hogy a kötőszövetben van a baj, a lila csikócskák erek.
2012. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!