Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos. Lejjebb a sztori. Hátha valaki járt már hasonló cipőben? (bár ezt kétlem)

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni.

Szüleim elváltak pár éve, fateromnak azóta tart a kapcsolata a barátnőjével, igen jól megvannak. Ez eddig annyira nem ritka, de fater barátnőjének (illetve már élettársa) van egy huga, aki 30 éves. Na, ebből már lehet sejteni... Iszonyatosan gyönyörű (és épp független) nő. Mondanom se kell, hogy kezdek belehabarodni rendesen, és érzem, hogy én se vagyok közömbös számára (kiköpött faterom vagyok, csak izmosabb és fiatalabb kiadásban, szóval ez annyira nem is meglepő, emberből vagyunk a hormonok dolgoznak - mármint a kölcsönös vonzódásra gondolok itt). A gond csak az, hogy én több, mint 8 évvel vagyok fiatalabb nála + mégicsak fater barátnőjének a testvére. Az csak hab a tortán, hogy az anyai ági családom érthető okokból ki nem állhatja faterom bnőjének a családját, ebből kifolyólag belegondolni is rémisztő, hogy mit gondolnának, ha én is abból a családból kezdenék valakivel, ráadásul ennyivel idősebbel.


Igazából tudom, hogy erre nagyon nem lehet mit tanácsolni, maximum azt, hogy felejtsem el, és verjem ki ezt a képtelen szerelmet a fejemből, de nem megy... hátha tud valaki valami okosat mondani.

Köszönöm, ha elolvastad.


2010. jan. 11. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg aztán lesz, ami lesz! :D Utólag bánnád, ha nem szednéd fel. Úgysem fogod elvenni feleségül. Aztán majd ha jól kitomboltátok magatokat, és szakítottatok, akkor időnként szolidan összemosolyogtok lopva. Szerintem ne hagyd ki a dolgot!
2010. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha romantikus szerelmes típus vagy, akkor felejtsd el.

Ellenkező esetben meg adj neki rendesen, ha nincs ellenére.

Egy laza, testiségen alapuló kapcsolatnak megteszi.

2010. jan. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mérlegelj magadban,aztán,dönts.Amit az érzéseid diktálnak a szerint.
2010. jan. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dugjad ameddig izlik, és még nincs"leamortizálódva"..de .feleségül vagy élettársnak nem javaslom, mert pár év múlva ha kezedbe kerül egy 22 éves csaj dudája,..vagy az alig használ.."résbe" kerülsz..úgy elmenekülsz az " öregedő" csajtól mint a huzat!:D
2010. jan. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi baj lehet belőle, ha megpróbáljátok? Ha nem megy a dolog, akkor meg elmúlik ez az érzés majd.
2010. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem egyáltalán ne érezd magad rosszul ettől.Ő egy idegen a te családod részéről ha kölcsönös a vonzalom adj jelet annak a nőnek, a kor nem számít már annyira te is 30 vagy uh ez nem gond szerintem. Én azt mondom soha ne azt nézd mit szólnak a rokonok a szülők nem nekik kell velük élniük lenniük hanem neked, minden ember más és más jogod van ahhoz hogy boldog légy azzal aki tetszik neked ha persze nem vérrokon,A te esetetdben ez nem jöhet szóba uh vágj bele és sok sikert.
2010. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyi, ennél létezik egy cinkesebb, ha a mostohatesódról lenne szó =D


nem mondok semmi mert én ilyet nem tennék,

de te beszéld meg fateroddal első sorba(mert ő valamenniyre a felsége, jelesül az adott nő nővére, reakcióját is feltudná vázolni), Ő mit szólna hozzá,

az anyai ágú rokonaid meg elfogultak, ez természetes, tehát lehet, hogy őket nem is kéne annyira belevonni a dologba.

2010. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9:47 és 10:00 szerintem is
2010. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

februárban lesz egy közös síelésünk, ha lesz valami ebből, akkor az nyílvan ott lesz.

persze, ha valakinek van még valami ötlete/hozzáfűznivalója, azt szívesen veszem!

2010. jan. 11. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!