Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok. A...

12 hetes terhes vagyok. A szex okozhat gondot, ha a méhlepény mélyen helyezkedik el? És ha a Nucha redő 2.1, az jó érték?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A nyaki redő jó, 3 mm alatt kell lennie.
2008. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Az még jó eredmény,nekünk 1.8-as lett a másik kérdésre igazán az orvos tudna választ adni,kérdezd meg hogy mit tanácsol.Bár ha baj volna akkor eltíltott volna tőlle szerintem.Boldog babavárást 27hetes kismama
2008. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mélyen van a lepény,akkor nem igazán ajánlott a szex,mert vérzést,esetleg lepény széli leválását okozhatja..(tapasztalat) De nekem szóltak is,hogy amíg nem húzódik a lepény fejjebb ne éljünk házaséletet,vagy csak nagyon-nagyon óvatosan.De miután bevéreztem ez miatt,utána már kimondottan tiltották,addig amíg túl mélyen volt a lepény(pedig nem volt méhszájon,csak mélyen helyezkedett...Szerintem nem éri meg kockáztatni,de kérdezd meg a dokidat,hisz csak ő tudja pontosan,hogy hol is van az a lepény,és mennyire van mélyen..
2008. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!