Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek vagy igyak 4D-előtt...

Mit egyek vagy igyak 4D-előtt hogy mozogjon a babám?

Figyelt kérdés
Már voltam 4D-de akkor nagyon lusta volt végig aludta akkor 14-hetes voltam.most 22-vagyok és már kíváncsi vagyok fiú-e vagy lány mert akkor nem mutatta meg magát.és többet már nem megyek 4D-re mert nem egy olcsó dolog azért a pénzért már a babámnak vásárolnék.várom az ötleteket köszönöm szép estét.
2009. jún. 9. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szénsavas italt igyál,mondjuk egy-két pohár kóla:)
2009. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami cukrosat. Szőlőcukor, csoki ilyesmi. De lehetőleg max 15 perccel a vizsgálat előtt. Attól nekem mindig felélénkült. :-)
2009. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én minden Uh előtt eddig ittam colát de nekem egyetlen egyszer sem aludt még :)! Bizti jó akkor:)! Most voltam 4D-n pár napja előtte is coláztam aktív is volt:)!
2009. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmit mondtak cola, csoki, cukros dolgok leghamarabb fél órával előtte. Igaz én még kb. 3 hét múlva megyek csak. Én 'sima' uh előtt semmi ilyesmit nem ettem ittam, mert egyik sem menne le a torkomon (na jó ha a babám akarná biztos letuszkolnám) de én reggel felkeléskor mindig beszéltem hozzá, hogy apa és anya szeretne látni téged és arra kérünk hogy mutasd magad aztán pedig hagyunk pihizni. Ma is voltam genetikai uh-on és még 'integetett' is nekünk mind a két kis kezecskéjével. Hát mit ne mondjak el is érzékenyültem(ezek a hormonok:)) de hát ha egyszer imádom látni:)
2009. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy csésze fekete tea + 3 kocka csoki. Nekem ez bevált!
2009. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ettem csokit ittam colát és olyan szépen végigaludta az egészet.......de legalább jó "pózban" mert láttuk az arcocskáját és a nemét:)
2009. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!