Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok és...

13 hetes terhes vagyok és tegnap ota mindent kihányok. Eddig is hánytam reggelente, de tegnap ota tényleg minden kijon belolem. Mit tegyek vagy mit egyek ill. igyak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt neked kell kitapasztalni, mindenkinek más válik be, nekem pl semmi, én 7 hónapon keresztül mindent kihánytam, még a vizet is, amit már kiskanállal "ettem". Kórház, infúzió, napi 9-12 hányás, aztán egészséges, időre született baba, aki már nem is olyan baba, ellenben rettentő válogatós...
2011. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A helyedben hétfőn elmennék orvoshoz, ha addig nem múlna el. De addig is próbálj diétázni: a legfontosabb a folyadék-pótlás, rengeteg vizet igyál vagy teát. Egyél sós vízben főtt krumplit, sárgarépát, almakompótot, pirítóst, kekszeket. Kerüld a tejtermékeket, a nyers gyümölcsöt, zöldséget, lekvárt, stb. Igyál fekete teát egy csipet sóval! Ezt a praktikát ma hallottam a hasmenésemre, és reggel óta tünetmentes vagyok.


Hétvégére próbálj ki pár homeopátiás szert. A patikában biztosan segítenek. Én ezt ismerem: IPECA 9CH, ebből napi 3*5 golyót kell szedni.


Szorítok, hogy meggyógyulj!

2011. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!