Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegefele jaro kismamak, a Ti...

Vegefele jaro kismamak, a Ti parotok is be van zsongva?

Figyelt kérdés

38+3 hetes vagyok.Az en ferjem mar a 36.het ota "szulni" akar.Minden reggel ugy megy el munkaba h:hivjal ha van vmi azonnal.Napkozbe is mindig hivogat,este lefekves elott is mindig mondja h szoljak egybol ha faj vmim.

Ha ejjel kimegyek wc-re,egybol pattan.

En meg tok nyugodt vagyok meg,en csillapitgatom ot.

En azt hittem h ez forditva lesz.

A ti kispapaitok hogy viselkednek?

En annyit nevetek rajta mostanaba ahogy parazik,szegenykem.


2009. jún. 9. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos lehet!! Én még csak a 35. héten, de ő is NAGYON várja és nagyon bízik bennünk, olyan jó érzés.
2009. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De cuki! Olyan jó lenne, ha minden Apajelölt így viselkedne!

Én még csak 32 hetes vagyok, de az aggódás már most megvan a páromban, ha felhívom, hogy megyek valahova, akkor minden alkalommal elmondja: Jó, nagyon vigyázz magadra, vigyél enni, inni, nehogy valami bajod legyen.... És minden alkalommal ugyanígy!!!!! Aranyos nem?

2009. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak eszembe jutott, hogy a barátnőm párja meg mindig azt kérdezgeti, ha valamit mond a barátnőm, hogy itt vagy ott fáj, vagy ilyesmi, hogy: Menjünk a kórházba? :), most 38 hetes, de már hetek óta ez megy.
2009. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok lanyok!

Akkor nem csak az en kispapam ilyen.

Nyugi,mar nektek sincs olyan sok:)

Kitartast nekunk es a kispapaknak:)

2009. jún. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!