Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamák/anyukák ti...

Duci kismamák/anyukák ti mennyire csíkosodtatok? Használtatok valamit ellene? Nagyon nagy pocakotok lett a végére?

Figyelt kérdés

Mikor kezdett el látszani a pocitok? magasságot és súlyt írjatok légyszi:) köszönöm


én 160cm vagyok 87kg én 7 hetes leszek vasárnap


2011. nov. 25. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. gyerek:

175 cm és 98 kg a kezdés, kb. félidősen kezdett látszódni a hasam. Semmivel sem kentem magam, a terhesség végén lett a csípőmön néhány ronda csík, amik szülés után szépen maguktól elmúltak.

2. gyerek:

szintén 175 cm :) és 92 kg a kezdés. Most vagyok 14+1 és már látszik a hasam. Csak azért kenem magam, mert rettenetesen viszket a bőröm, nagyon ki van száradva, de ígysem minden nap.

2011. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és irgalmatlanul nagy volt a hasam, pont 40 hetesen szültem, sürgősségi császárral. (mert én majd szülök természetes úton, hiába beszélt a szülésznő, hogy állati nagy a gyerek) Az 53 cm-hez 4300 g volt a lányom.
2011. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 162/78-cal kezdtem a terhességet. Kedden voltam ellenőrzésen, eddig 6 kg plusz. Felöltözve még nem látszik a hasam, de egyre jobban szorítanak a nemterhes ruhák :)

18 hetes km.

2011. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 162cm és 110kg-mal kezdtem (a kövérség a családban genetika, hiába akarok fogyni, gyerekkorom óta diétázok, ezzel csak a súlyom tartom). A terhességem alatt befektettek a kórházba, mert nem híztam, hanem fogytam. Végül a 39. héten mentem szülni, 107kg-mal. Szülés után 100kg voltam kereken. Szoptatás alatt pedig fél év alatt minusz 10 kiló, pedig mindent eszek, amit lehet :)


Látszani a 25. hét körül látszott annyiban, hogy a a hurkáimból egy darab lett (arányosan vagyok nagydarab). Aztán volt helyes hasam is.

2011. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

180 centi vagyok és 90-nel kezdtem a terhességet. Most 30 hetes vagyok, a hasam - arányaiban :) - átlagos nagyságú.

Sem a hasam, sem a csípőm, sem a mellem nem csíkosodik, viszont a combom igen - orvosom szerint a rengeteg víztől :(


Vigyázz magatokra, boldog babavárást! :)

2011. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elso baba:

85 kiloval indult, 100al mentem szulni, korhazbol 105 kiloval jottem haza, ugy, hogy kinn volt a gyerek :( (víz)

kb olyan csíkos voltam, mint egy zebra, hófehér a bőrőm, és sötétlilák voltak a csíkok, de elmúltak, nem kentem semmivel


második baba 84 kilóról indult, 26 hetesen 96 kiló vagyok, pocakom az óriási, de még nem csíkosodok.


ja, 162 centi vagyok


az első babám faros volt, 37. heten forditottak meg kivulrol, szoval nem volt igazan szep "kismamahasam" :(


boldog babavárást, gratulálok :D

és ne aggódj a csíkok miatt

szerintem genetika, de ha rá akarsz segíteni, akkor olyan krémmel tedd, amiben sok az E vitamin

2011. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kerria ***** válasza:

158 cm, 68-70 kg indulásnál, most 38. hét 158 cm (ez nem változott :D) és 80-82 kg.


25. hetesen már akkora volt, hogy nemcsak jóllakott ovisnak néztem ki :)


pocak nem csíkosodott, dm-ben lehet kapni egy krémet azzal kentem/kenem heti kétszer, és testápolóval a többi napon. A csíkosodás inkább hajlam kérdése, mint duciságé.


Szerencsére visszerem sem lett.


boldog babavárást! 38 hkm

2011. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első terhességemet 162 cm, 50 kg-mal kezdtem, 87 kg-mal mentem szülni.

A második terhességet 72 kg-mal kezdtem, most a 30. hétben 85 vagyok. :(

A hasam az első terhesség óta csíkos maradt sajnos, de nagyon új csíkok nem jöttek, nem kenem semmivel.

2011. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

160 cm vagyok és kb. 80 kg! Még 3 hetem van, de egy deka csíkom sincs.

Anno 25 kg-ot fogytam, akkor sem látszott semmi a bőrömön. Szerencsés géneket örököltem!

2011. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Állítólag a gesztenye krém segítí a csíkok felszívódását, de sztem azt a szülés után használd csak 2-3hónapra rá.
2011. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!