Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Február 28. án voltam 4 d...

Február 28. án voltam 4 d ultrahangom a fiam fejkörfogata 274 mm tegnap voltam 30 hetes genetikán (1 hét mulva) és ott 261 mm rosszul mértek vagy valami gond van? Melyiknek lehet hinni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 09:19
 1/6 Babi0906 ***** válasza:
Mit mondtak a genetikán? Ha baj lenne szerintem mondták volna, de ha nagyon aggódsz akkor van az interneten egy csomó oldal ahol leírják minden terhességi hétre, hogy mekkora adatok a normálisak.
2012. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyik helyen sem mondtak semmit, akkor semmit nem jelent. Borzasztóan könnyű elmérni egyébként.
2012. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit azt mondták minden oké csak otthon vettem észre mikor a kettöt összehasonlitottam!!!! :-( Hol írják tudtok valami jó oldalt?? Köszönöm!!!!!!
2012. márc. 8. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a méret, hanem a méretcsökkenés miatt aggódsz. Ha aggaszt, akkor menj el az orvoshoz mindkét leleteddel. Egyébként nagyon nehéz lemérni egy ficánkoló valamit, csomó árnyék között, így ez a közel egy cm szerintem mérési hiba - ha egy picit arrébb teszi a keresztet, más adatot dob ki a gép, a fejkörfogat ráadásul kalkulált biometriai adat, azaz még könnyebben téveszthető. De még egyszer: ne a neten nézelődj, a saját orvosoddal kommunikálj, ha ilyen kétely felmerül benned.
2012. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!!!!!!!!
2012. márc. 8. 11:20
 6/6 Babi0906 ***** válasza:

[link]


Itt hétről-hétre láthatod :D

2012. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!