Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a szeméremcsontj...

Másnak is fáj a szeméremcsontja? 30 hetes vagyok még csak ez normális? Olyan kellemetlen.

Figyelt kérdés
És még annyi,ha zárt a méhszájam akkor nem szivároghat a magzatvíz ugye???
2009. jún. 9. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen,normális. nekem is kb. ilyen idősen kezdett fájni. nem akarlak elkeseríteni,de lesz még rosszabb is. ilyenkor tágul a szemérem csontod. készül a szülésre. ne aggódj:)

nekem volt olyan, hogy éjjel nem tudtam megfordulni az ágyban. kitartás:)

nem szivárog! ne aggódj:)

6,5 hónapos rosszaság anyukája

2009. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Akkor nem vagyok ezzel egyedül:)! Nekem is éjjel a legrosszabb mikor forgok !
2009. jún. 9. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is fáj egy ideje kb 30 hetes korom óta,néha lépni alig tudok olyan mintha szét akarna repedni,biztosan a tágulástól van.zárt méhszájnál nem valószinű hogy szivárog a magzatviz de ha az megnyugtat akkor a gyógyszertárban lehet kapni olyan tiszt betétet ami elszineződik ha magzatviz éri,igy le tudod ellenőrizni.üdv.36 hetes km
2009. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is iszonyúan fáj a szeméremcsontom (és az egész csípőm is), főleg éjjel amikor elfordulok oldalra! Én most 39 hetes vagyok és kb. 2 hónapja fáj, de ez a hetek múlásával nálam csak fokozódott...

2009. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hali ez így normális igen nekem is van hogy lépni is alig bírok de ha bejáródik jó csak lassabb vagyok 33 hetes km-))
2009. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pont megkérdeztem a múltkor a dokit, hogy tök zárt méhszájnál szivároghat-e a magzatvíz, és azt mondta, hogy IGEN!!! Konkrétan így fogalmazott: annyi rés mindig van, hogy a víz utat találjon magának....

Remélem nálad nincs semmi ilyesmi, nem azért kérdezted. Egyébként én 30 hetes vagyok, a szeméremcsontom nem szokott fájni, csak a bal oldali csípőcsontom, mert ott fészkelődik sokszor a babó, és nyomja.

2009. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak! Köszi az infót! Azért rem.nem szivárog!Az igazság az hogy olyan szinten megvagyok fázva és köhögök hogy a vizeletem egyszerűen nem tudom néha tartani:(! MOndta a védőnő hogy az lehet az,mert a magzatvíz rózsaszínes picit. Meg csak akkor van ha köhögök tüsszentek!De ma már jobb:)! De megakarom nézetni magam!
2009. jún. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!