Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamák szoktatok...

Cukros kismamák szoktatok néha "bűnözni"?

Figyelt kérdés
én így a vége felé egyre nehezebben bírom a diétát,néha meg tudnék enni 2 kg gyümölcsöt 6 gombóc fagyival,csak sajna nem lehet.:(.előfordul veletek hogy egy-egy alkalommal kicsit több lesz a ch és picit feljebb kúszik a cukrotok?nem gondolok itt durva dologra,de nálam előfordul hogy megeszem pl még egy almát,vagy ha nem vagyok itthon akkor nem tudom annyira betartani a ch adagot... és kicsit feljebb megy mint szokott...(amugy étkezés után pl 6 szokott lenni igy pedig 6,8 lesz)remélem rosszat nem teszek vele, de érdekelne hogy más is van e igy.Amugy 6,8-as terheléses cukorral fogtak diétára immáron 12 hete,azóta folyamatosan ellenőrzöm de néha becsúszik 1-1 magasabb érték.
2009. jún. 9. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem vagy egyedül:)! 10.ből 9en csalunk szerintem:)!Igaz én most beteg vagyok de most muszáj több gyümit ennem akár kaják közt is! Azt nem számolom most! Velem is előfordul hogy többet eszek de csak a megengedettet írom be:)!Engem 8.as cukival vettek diétára de beállt hamar 5.9 re. Itthon nem mérem amúgy! Jó neked nemsoká vége:)! 30 hetes km :)
2009. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én pl nagyon sokat bűnöztem szinte minddig.engem.7.2 cukorral diétáztatak.De volt egy cselem ami nekem be is jött.Heti 2 szer mérték és mérés elötti napon délután már csak vizen éltem.Én egyáltalán nem birtam tartani és ez bevált.A babám peddig egéséges.
2009. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megnyugtat hogy nem vagyok egyedül...remélem minden rendben lesz a bébivel,az első terhességemnél 8-9 volt a cukrom és szerencsére makk egészséges a fiam,akkor nem tudtam önellenörizni de ahogy tudtam betartottam a diétát.most is betartom igazából csak néha nem megy,de akkor sem megy fel 8-9-10-re mint sok kismaminak.de már tényleg nem sok van hátra,ezt már kibírom,a családnak meg mondtam hogy a kórházba kizárólag fagyival a kezükben jöhetnek látogatni ,ja és persze jöhet a süti is:))
2009. jún. 9. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
:) Basszus pontosan ma ugyan ezt mondtam Csak fagyi És csak süti amivel jöhetnek:)! 1.voltam :)!
2009. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) sztem nem is csoda hogy igy gondoljuk,a fiam születése után is fagyi hegyeket ettem ő is nyáron született.aztán a lányommal meg felszedtem 30 kilót és mikor kérdezte a védőnőm hogy miért eszem annyit akkor mondtam hogy az elsőnél amit megvontak azt bepótolom:) erre tessék most megint diéta,de nem bánom igy legalább nem lettem disznó:) és azt is tudom hogy szülés után pár napig kivánom majd az "édességet"aztán visszaállok a normális étkezésre...:)
2009. jún. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!