Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki terhesseg alatt...

Ha valaki terhesseg alatt vegig vernyomascsokkentot szed (terhesseg elott meglevo vernyomasra) es raadasul 35 felett van ez a ket dolog indok a csaszarmetszesre?

Figyelt kérdés
Az orvosom nem emlitette eddig ezt a dolgot,de egy csomo ismerosom rogton azt kerdi hogy csaszar lesz?
2009. jún. 9. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne? De ha aggódsz beszéld meg az orvosoddal! Gratula!
2009. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
32 hetes vagyok,akkor mar mondta volna nem?
2009. jún. 9. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Most 35 vagyok nincs gond a vérnyomásommal.Amikor 32 voltam és a lányomat vártam magas volt főleg a puzlzusom.Végig gyógyszert szedtem.Simán szültem 4.36-al.Végig figyelték az én és a lányom vérnyomását,pulzusát is.Ha gond lett volna biztos császár de így minek.Ne izgulj feleslegesen nem császároznak.simán hamarabb "gyógyulsz" és többet tudsz foglalkozni a babóddal.De ha mész köv.a dokihoz kérdezz rá hogy ő mit mond.Én mindent megkérdezek azért fogadott.Könnyű szülés!Lassan 3 gyerekes anyuka
2009. jún. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!