Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kati bababoltban (Vecsés)...

Kati bababoltban (Vecsés) vásárló kismamák! Mi mennyibe kerül kb? Nem írnék ide egy hosszú listát, de pl. bodyk, ágynemű+huzat, pléd, fürdőlepedő (kifogó), sztreccs lepedő, orrszívó porszívó, digitális lázmérő, cumi, cumisüveg?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítségeteket előre is!
2009. jún. 9. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A honlapon vannak árak. [link]

Én is vásároltam ott. Pl. kiságyat, ágyneműt, pelenkázófeltétet, körforgót és textilpelenkát.

Szerintem nagyon jó bababolt és nagyon kedves a Kati is.

2009. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy vannak fent árak a honlapon ,de azon dolgok közül egy sincs fent, amit megemlítettem. Ezért érdekelt volna az infó.
2009. jún. 10. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

igazad van. Szerintem ha messze laksz akkor hívd fel nyugodtan és fog segíteni, mert tényleg nagyon aranyos nő. Az a baj, hogy nem tudok arra árakat írni amiket felsoroltál /1-2-re/, mert azokat nem is néztem.

Ágyneműt /4 részes -baldachin, fejvédő, párna és takaró- + baldachin tartóvas/ ha jól emlékszem 14000 forint volt. /képen a honlapon a pszt a baba alszik... az. Volt ennél olcsóbb is, de én ebbe beleszerettem. Ja és ez takaró és párna, nem csak huzat. Sztreccs lepedő 1300 körül volt. Szerintem jó minőségű, bár még csak egyszer mostam, de nagyon jó az anyaga. Még matracot /kókusz/ is ott vettünk. Én is vettem fürdőlepedőt, de textilpelenka anyagút az 800 forint volt. Remélem valamennyit segítettem.

2009. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképpen felhívom őket.
2009. jún. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!