Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Digitális hőmérővel mérem a...

Digitális hőmérővel mérem a hőmet, reggel, szájban. A hőm soha nem megy 36,39 fölé. Az első terhességemnél sem volt magasabb. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A digitális hőmérő nekem mindig 0,5 -del kevesebbet mért mint a higanyos. Az a lényeg, hogy peteérés előtt alacsonyabb legyen a hőd, peteérés után emelkedjen meg.
2008. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél ovulációs tesztet 99% megbízhatóságú, orvosilag is elfogadott. A vizeletből megmutatja a peteérést, mindent pontosan leír és működik 8 hetes terhes vagyok a segítségével. Azonnal sikerült teherbeesni, pedig két egyforma ciklusom még nem volt, én pont ezért vettem, mert nem tudtam így kiszámolni. A digitális hőmérő szerint pedig évek óta halott vagyok, mert még 35,5 főlé sose ment a hőm még influenzásan sem :-)
2008. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!