Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem miért nincsenek 21 hetesen?

Nekem miért nincsenek 21 hetesen?

Figyelt kérdés

"A VÉREREK


a mellen és a hason sötétebbekké és jobban láthatóvá válnak, mivel a keringés felgyorsul a magzat fejlődése érdekében."


2012. márc. 9. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem olyan vékony a bőröd,hogy szemmel látható lenne,de azért ott vannak azok!

Nekem pl csak a mellemen látszik.

2012. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a mellemen eddig is voltak kisebb kék csikok (erek) amik látszódtak még terhességem előtt.

viszont a hasamon nem látszik, de gondolom ez nem gond :)

remélem

2012. márc. 9. 10:39
 3/9 A kérdező kommentje:

"A köldök és a szeméremszőrzet közti csík, a linea negra tovább sötétedik, de nem kell aggódnod, ez a szülés után nyomtalanul el fog múlni."


nekem ez sincs még :-S nem is lesz akkor már, vagy ez mindenkinél máshogy van?

2012. márc. 9. 10:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok, de nekem még most kezdtek a mellemen megjelenni. A hasamon szinte semmi. De nem baj, majd jönnek ha akarnak. :)
2012. márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy nem is lesznek csikosak a testrészeim :))) az jo lenne de ha az lesz akkor sem baj :)
2012. márc. 9. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:

a linea negra valakinek egyáltalán nincsen, valakinek csak köldök alatt, vagy felett....


a mellen szintúgy, de függ a kötőszövet vastagságától is!

Pl nekem a mellemen mindig is látszódott a fő ér, de most erőteljesebben, ki is tudom tapintani :S


de a hasamon semmi! se linea n. se terhességi csíkok, semmi.

2012. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy engem is kihagynak :)
2012. márc. 9. 14:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én 38 hetes vagyok,második babámat várom.Se az elsőnél se most nincs semmilyen csíkom,repedésem.Nagyon szerencsés vagyok.Sőt még a köldökömnél a piercing helye se repedt szét.Reméljük te is ilyen szerencsés vagy és nem lesznek csíkjaid.Örülj neki!
2012. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most a vérerekről van szó vagy a terhességi csíkokról?

Nekem sem volt még 21 hetesen ér se a hasamon, sem a mellemen.Aztán kb.a 33héttől hirtelen kezdett sokat nőni a pocakom meg a mellem is és már van rajta egy két ér.

A terhességi csíkokról nem is nyilatkoznék nagyon szerencsés akin egy darab sem jön ki..

2012. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!